2726
عنوان

یبارشوهربهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1918 بازدید | 66 پست
ای بابا معذرت میخوام نارحت نشی بایدمیگفتی کهره گوسفندی مث تو

منم گفتمش ببین فلانی من دارم بچه تو رو با عشق و تمااام سختیاش شیر میدم اونم بچه ای ک بعد یا سقط و یه فوتی گیرمون اومده منم میتونستم عین بقیه شیرخشکش بدم و همچنان خوش تیپ و هیکل بمونم ولی بدون خیلی با این حرفای امشبت دلم شکست توقع چنین چیزیو ازت نداشتم خودش خیلی خجالت کشید هی میگفت ن دیدی کهره چقد نازه تو مال خودمی تو عشق منی و از این چرت و پرتا ولی بقول شما دلم ترک خورد😢

حتتتتتتتتتتتماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا از دلش دربیار  اشتباهتو بپذیر و ...

درست میگین، حق با شماست. دلم از این میسوزه خیلی هم خسته بود

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درست میگین، حق با شماست. دلم از این میسوزه خیلی هم خسته بود

درسته بعضی وقتا پیش میاد 

شایدم اینقد صبور و شریف باشه ک ب دل نگرفته باشه. ولی خب   انگار دلا شیشه ای شده 

کار از محکم کاری عیب نمیکنه

عذرخواهی  نشون دهنده شعور آدمه. طرف میفهمه ک زن یا شوهرش تو باغه و متوجه اشتباهش شده

دلیلای طلاق چقد آبکی شده.. متاسفم برا بیفکرایی ک برا حل مشکل فقد ی راه بد ب ذهنشون میرسه،، بابا یکم خلاقیت بخرج بده برا زندگیت😒😒
چاره ای ندارم تاحالا چند بارخوردم دوباره قطع کردم دوبار مجبور شدم ازدست این قوم شوهرشروع کنم

اصلا راهش این نیست گلم بجاش باید راهی پیدا کنی تا رفتارها ادمها برات مهم نباشه با یه روانپزشک مشاوری چیزی حرف بزن

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
2728
منم گفتمش ببین فلانی من دارم بچه تو رو با عشق و تمااام سختیاش شیر میدم اونم بچه ای ک بعد یا سقط و یه ...

عزییییزم میفهمت. منم شوهرم گاهی غیرمستقیم یچیزایی میگه منم فقط میشکنم