2733
2739

دو تا خواهر مجرد دارم خودم ازدواج کردم. دیشب من خونه خودمون بودم یهو خواهرم زنگ زد و گریه ک بیا بابا دعوا میکنه تا مارو نکشه راحت نمیشه... من با چ استرسی ب شوهرم گفتم منو برسون بنده خدا شوهرم معتاد ولی فهمش بیشتره والا سر کوچه موند تو خونه نیومد گفت روشون تو روی من باز شه زشته

سر ی چیز مزخرف الکی فحش و فحشکاری شد دعوا و بل بشو ی خواهر دیگه هم دارم اونم ازدواج کرده اون اومد خواهرمو آروم کرد من رفتم سراغ بابام با اینکه میدونم بابام مقصر ولی گفتم بزار آرومش کنم خونه آروم شه 

خب

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بسپار به زمان یکم زمان بگذره‌ درست میشه

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2738

حالا همون خواهرم بیشتر از همه بهش میرسه ها با اینکه خودش کار خوب داره ماشین هم داره اما بابام همش بهش سرکوفت میزنه دلم میسوزه متنفرم از بابام ولی ب زور الکی بهش گفتم آره تو خوبی ک ساکت شه

میترسم برم اینا باز دعواشون شه 

به خواهرت بگو اصلا دهن ب دهن بابات نشه هر چی گفت سکوت کنه وحرفی نزنه ک لج کنه و دعوا راه بیفته

هزار بار گفتم ولی اخلاقشون ب هم نمیخوره همش ب هم میپرن 

خیلی سخته منم دیدم همین موردها انشالا خواهرت یه بخت خوب نصیبش بشه برن سر زندگیشون

من خودم شوهرم معتاده ی دلم میگه طلاق بگیرم ولی وقتی اینو میبینم میگم صد رحمت ب شوهرم درسته معتاده سگش شرف داره ب بابام بخدا ن اخلاق داره ن ادب خیر سرش معلم هم هست فرهنگیه بی فرهنگ

2706