2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خانم کارمند یک اداره و فوق لیسانس و اقا کم سواد و دیپلم.. با هم زندگی میکنند ولی زندگی سختی دارند و ...

ببين من همسرم ديپلمه خودم فوق ليسانس

ولي خيلي درآمدش از من بيشتره

و توزندگيش ده برابر من كتاب خونده

مشكل خاصيم باهم نداريم

فقط دوست نداشته بره دانشگاه

دیگه من میدونم انتخاب یه مرد چطوریه  خیلی از مردهای متاهل رو باهاشون حرف میزنم دیگه میدونم چه ...

من هم میگم دیگه زیبایی صورت و سیرت...زیبایی سیرت خودش زیبایی صورت میاره لبخند و ارامش یک زن حکایت از زیبایی سیرت داره و از طرفی یکی از ملاکهای زیبایی زن همین لبخند و ارامش زن هست..

تا تو باشی به حرف مردم پیش نری

منم خیلی گیر حجاب بودم

حالا یکم حجابش ضعیفه

چه ایرادی داره

عوضش فامیل بود.خانوادهاشونو میشناختیم.همسطح خودمون بودن.پدر دختر خیلی خیلی بهم احترام میزاشت و چند سری گفته بود که من به شما راضی هستم و خود دختره هم خیلی راضی بود .خواستگاریش برم

دختره .مهندس .خونه و ماشین و با کمالات بود .چه خانواده خوب .با فرهنگی داشتن

الکی از دستم دادم

ببين من همسرم ديپلمه خودم فوق ليسانس ولي خيلي درآمدش از من بيشتره و توزندگيش ده برابر من كتاب خوند ...

این درست شرایط خود من هم همینه ولی همسرانمون شاغلند و مهم نیست عنوان شعلشون چیه ..

مهم این هست که درامد متوسط دارند و محتاج همسر نیستند و چرخ زندگی به پشتوانه ی حضور همسرانمون میچرخه..

ولی ازدواجی که نه تحصیلات نه شغل و نه درآمد هییچ کدوم تناسب رعایت نشده باشه ازدواج اشتباهیه..دوستم واقعا مرد زندگی ست و زن زندگی به همسرش پول میده که بره نون بخره..

عید همسرش رو میبره براش لباس میخره..شوهرش کارگر سر چهارراه هست و مهارت خاصی هم نداره که مشعول باشه و مشتری خاص خودش رو داشته باشه..

پدر همین دوستم کارگر بود و سرچهارراه ولی لوله کشی میکرد و مهارت بالایی تو کارش داشت طوری که سرچهاراه نایستاده زنگ میزدند و میبردنش وضع مالی خوبی هم داشت.

2738
منم خیلی گیر حجاب بودم حالا یکم حجابش ضعیفه چه ایرادی داره عوضش فامیل بود.خانوادهاشونو میشناختیم. ...

من تو فامیل خودمون داریم که بعد ازدواج حجابشونو تغیر دادن حتی دختر خاله خودم که اصلا فکر نمی کردم چادری بشه چادر سر کرد اگه همه چیز عالی بود باید باخود دختر خانم صحبت می کردین اینجا تا یکی میگه یه چیزی بده انگار بقیه می ترسن بگن بده ولی بهتر آدم منطق درست رو به پیش ببره

کاربر جدید نیستم 
این درست شرایط خود من هم همینه ولی همسرانمون شاغلند و مهم نیست عنوان شعلشون چیه .. مهم این هست که د ...

نه اينجور كه ميگي واقعا سخته

خوب چرا نميرن يه حرفه درست و حسابي ياد بگيرن

دوره آموزشي چيزي بگذرونن

شوهر دوستم نقاش ساختمونه درآمدش خوبه

يكيشونم دكوراسيون داخلي داره وضعش خيلي خوبه

جفتشونم ديپلمن

متاسفانه اره من یکی از فامیلاهامونو میخواستم خواستگاری برم خواستگاری که نه.فقط برم باهاش حرف بزنم. ...

اینجا اصلا جایی برای مشورت نیست چون متاسفانه اکثرا دختران کم سن و هیجانی و کم تجربه هستند که مشورت هاشون بر همون مبنای هیجاناتشون هست..

و البته هستند افرادی که کاملا صادقانه و خالصانه و بالغانه مشورت میدهند که شما میتونید از تیپ کلامی و استدلاهاشون بشناسیشون..

هییچ وقت تو زمینه ی ازدواج تو سایتی که اکثرشون دختر هستند مشورت خوبی گیرت نمیاد.

نه اينجور كه ميگي واقعا سخته خوب چرا نميرن يه حرفه درست و حسابي ياد بگيرن دوره آموزشي چيزي بگ ...

اشتباه تو انتخاب متاسفانه😣

اخه سنشون هم کم نیست و به نظرم مردی که تا ۱۵ سالگی حرفه و هنر یاد نگرفت دیگه یاد نمیگیره..

من تو فامیل خودمون داریم که بعد ازدواج حجابشونو تغیر دادن حتی دختر خاله خودم که اصلا فکر نمی کردم چا ...

مادرم یه سری به مادرش گفت

مادرش گفتش .همینی که هستش.این اینجوری میچرخه

بعد از دوسال که این پسره خواستگاریش رفت.کلا شرایط پسره رو قبول کرد.دختره ۳۵ سالش بود و پسره ۴۳ سالش

حالا من با دختره همسن بودم و از نظر ظاهری هم خیلی بهتر بودم

دیگه گذشت .ببینیم بعدش خدا کمک کنه .ما هم به معیار های خودمون برسیم

ببين من همسرم ديپلمه خودم فوق ليسانس ولي خيلي درآمدش از من بيشتره و توزندگيش ده برابر من كتاب خوند ...

من دانشگاه رفتم دیگه و داخل صنعت کار میکنم و مهارت کامل دارم.

درس خوندن وقت تلف کردنه

اصل پوله

موقعی که عمده فروشی سرکوچمون ماهی ۴۰ میلیون درامد داره.دکتر و مهندس و مدیر کیلو چنده

2706