2733
2739
اشتباه تو انتخاب متاسفانه😣 اخه سنشون هم کم نیست و به نظرم مردی که تا ۱۵ سالگی حرفه و هنر یاد نگرفت ...

عزيزم من فكر ميكنم اين آقا يه كم تنبله

البته ببخشيدا اينجوري ميگم

چون آدمايي بودن كه از صفر شروع كردن حتي تو سي سالگي

الان زندگي خوبي دارن

مثلا طرف رفته تعميرات موبايل ياد گرفته

يا هرتخصص ديگه اي

يكي از اقواممون تراشكاره واقعا پولداره

به دوستت بگو بفرستتش كلاسي چيزي ياد بگيره كاركنه

اميدوارم مشكلشون حل بشه🙏🌹

مادرم یه سری به مادرش گفت مادرش گفتش .همینی که هستش.این اینجوری میچرخه بعد از دوسال که این پسره خو ...

گفتم که فقط باید باخود دختر صحبت می کردین ولی یه جوری شاید قسمت نبود امیدوارم بهترین و خدا قسمتتون کنه 

کاربر جدید نیستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دانشگاه رفتم دیگه و داخل صنعت کار میکنم و مهارت کامل دارم. درس خوندن وقت تلف کردنه اصل پوله مو ...

دقيقا 

البته ايران اينجوريه متأسفانه

استادم تو دانشگاه ميگفت يه دوستي دارم كه تو كار ميوه و تره باره

ماهي ١٥٠ميليون درآمد داره

اونوقت من كه دكتراي حقوقم ماهي٤ميليون حقوقمه

يعني فاجعستاااا

گفتم که فقط باید باخود دختر صحبت می کردین ولی یه جوری شاید قسمت نبود امیدوارم بهترین و خدا قسمتتون ک ...

اره دیگه

شایدم قسمت نبوده

کلا غریبه واقعا سخته

اما فامیل ادم خانواده طرف رو میشناسه

غریبه کلی زمان میبره .بشناسی

2728
گفتم .دختر یه دختر رو درک میکنه و میفهمه من خودم مرد هستم و اقایون رو میشناسم

متاسفانه اینجا بعضی از دخترا از روی احساس و غرور کاذب دخترونه شون حرف میزنند نه از روی عقل و اعتقاد..

تو تاپیکی بحث رابطه با دوست پسر بود دختر خانمی با تحکم دفاع کرد که خیلی عالی من تو دوران دوستیمون باهاش ارتباط داشتم و ازدواج کردیم ذره ای از محبتمون کم نشو و عاشق تر از قبل به من هست بدون لحاظ مسائل اعتقادی و مذهبی به شدت دفاع میکرد و استارتر رو تشویق به این کار رفتم تاپیکهای دختره رو خوندم دیدم تو چند تاپیکش از بددلی شدید همسرش شکایت کرده و اینکه همسرش روزی چهار بار از سر کار میاد و دم کوچه میایسته کشیک زنش رو میده و غیره...

برادر من برخی مشورت ها اینطوریه..

اگه مشورت میخواهی فقط برو مرکز مشاوره با یک مشاور خوب

عزيزم من فكر ميكنم اين آقا يه كم تنبله البته ببخشيدا اينجوري ميگم چون آدمايي بودن كه از صفر شروع ك ...

قطعا تنبل هست خیلی در تلاشه اتفاقا یک کار اموزشی رو خودم براش جور کردم یک جلسه رفت و دیگه نرفت گفت سخته..

خوب هرکاری در شروع سخته و اسون نیست مهارت به مرور مهارت میشه..

متاسفانه اینجا بعضی از دخترا از روی احساس و غرور کاذب دخترونه شون حرف میزنند نه از روی عقل و اعتقاد. ...

واقعا نوع حرفت نشان از شعور و عقل بالاست

مشاور هم شنیدم .اما انگار خیلی از مشاورها فقط دنبال پولن

2740
واقعا نوع حرفت نشان از شعور و عقل بالاست مشاور هم شنیدم .اما انگار خیلی از مشاورها فقط دنبال پولن

خواهش میکنم🙏🏻

اره مشاورها خیلی ها پولکی شدند..

حتما اگه قصد ازدواج دارید کتاب نیمه ی گمشده رو دانلود کنید و بخونید بسسسسسسیار عالیه👌دانلودش هم رایگانه..

البته اگه بخرید بهتره کتابش کمی قطوره و خوندش با موبایل شاید سخت باشه...

یک سری مطالب و مقالات در باره ی ازدواج هست اونها رو بخونید 

البته کتاب واقعا زیاده تو این خصوص ولی نیمه گمشده بسیار استاندارد و منطقی هست کتابش اگه اشتباه نکنم باربارا هست نویسنده اش..

کلا کتابهای باربارا برای ازدواج رو بخونید..

قبل از اقدام به ازدواج خودتون رو، و نقطه ضعفها و نقاط قوت خودتون رو بشناسید و هدف واقعیتون از ازدواج رو بدون چیه؟

رو نفس خودتون کار کنید self control کنترل خشم غصب شهوت مال پرستی و..

جنس زن و نیازهاش رو بشناس و صادقانه قدم بگذار تو این راه..

خواهش میکنم🙏🏻 اره مشاورها خیلی ها پولکی شدند.. حتما اگه قصد ازدواج دارید کتاب نیمه ی گمشده رو دا ...

نظراتت رو خوندم عزیزم

نظراتت خوبه

مجردی عزیزم

زندگی بدون عشق و محبت، هیچ انگیزه ای ندارد. 
در درجه اول برای یک خانم زیبایی مهمه قدرت زن به زیبایی هستش قدرت مرد به درامد و پول و مردانگیش هست ...

با احترام به نظر شما

من این دیدگاه رو کالایی میدونم. چه برای مرد چه برای زن. زیبایی و پول میتونن مهم باشن ولی قدرت آدم ها به انسانیت و صداقت و خوبی شون هست. با این دیدگاه تون در انتخاب همسر بیشتر دقت کنین.