2737
2739
دیدی میگن تک بچه ها لوسن  مامان باباشون بهشون تو نمیگه ولی اتفاقا برعکسه اصلا هم اینطوری نیست ...

تک بچه نیستم ی برادر معلول جسمی و ذهنی دارم  ک هیچ‌وقت بخاطر داشتنش ن مسافرت رفتم‌ن کلاس ن حایی تابستونها پرستار اون‌بودم😂خیر نبینن ک منو فدای بچه شون‌میکردن بخدا من ۱۸ سالم‌بود برادرم ۱۰ سالش پی پی شو میشتم اوق میزدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نام بابام  یا مامانم‌نمیدونم دوتاشون سره کار میرن اموالشون‌نصف نصفه بقزان انقد منت میزارن دلم ...

عزیزم دوریودوستی یا شوهرت حرف بزن برین یه جای دور خونه بگیرین.

عجب دریای. سحر آمیزیه غم های عالم🥲🙃
وضع مالیشون عالی   😊جهاز افتضاح با منت برام‌میخردین بدون‌حق نظر دادن میگفتن همینم زیاده میخای ...

کار مادرتون اشتباه بوده که به همسرتون گفته اما کار شما صد برابر بیشتر اشتباه بوده هیچوقت نقطه ضعف دست دیگران ندین 

۵ سال خواننده خاموش بودم...عاشق دخترم هستم...همه چیز رو به سختی زیاد بدست میارم خیلی خیلی سخت
2731
يكاري كن خونتو ببري ازونجا ازشون دور شي بري دنبال زندگيت اين زندگي همش برات شده دق و خود خوري

پول ندارم😪شوهرم صب تا شب جون‌میکنه شعلش آزاده مغازه مال بابامه کرایه میده . پول آب و برق و گاز  و دستگاها. شغلش ازاده ولی سخته کارگاه داره خیلی کارش سنگینه

کار مادرتون اشتباه بوده که به همسرتون گفته اما کار شما صد برابر بیشتر اشتباه بوده هیچوقت نقطه ضعف دس ...

آخه لعنتی مادرمه 😢  ی دوس پسر از سر بچگی داشتم مامانم‌میتونست ب بابام‌نگه اما‌گفت بابام‌انقدر منو کتک زد انقدر باهامبد رفتاری کرد انقدر  فحشم داد تف کرد روم صبحا با لگد منو از خواب بیدار میکرد پاشو کارارو بکن😐فقط در حد چن تا پیام  😐چشم‌پوشی نکرد.

چن‌کقت پیشم ی رفیق داره شوهرم بابام اجازه نداده باهاش بگردیم😂اینا اومدن شهرمون مام از مجبوری بردیمشون ویلا  مامانم اتفاقی متوجه میشه التماسش کردم ب بابام نکه اما مامانم‌گفت بابام‌میخواست منو کتک بزنه جلو دخترم بهم‌فحش میده میگه ماهواره بگیر تا جرت بدم‌ب امام حسین الن مینویسم چشام هاله اشک داره شاید باورش سخت باشه براتون قبلم انقدر از دستشون درد میکنه 

وای نمیتونم بیشتر بگم میترسم قلبم‌واسته

2740
شوهرت نمیتونه خونه اجاره کنه جایی ؟

بابتم جهاز نداده ب امید خونه شوهرم انقد بیچاره قسط و قرض داره همش بهم میگه بیا بریم  ی لونه مرغ میگم‌ولش کن حقمه 😔وقتی منت هاشونو گداشتن جهاز یم ندادن.. 

برا شوهرم‌خرید هیچی نکردن. همه کاراشون با منت و تو شیشه کردن خون من بوده میگم ی خونه دادن بزار حقمو از زندگی بگیرم لاقل مستاجر نشم یکمم دستو بالمون‌تنگ میشه اگ بریم

آخه لعنتی مادرمه 😢  ی دوس پسر از سر بچگی داشتم مامانم‌میتونست ب بابام‌نگه اما‌گفت بابام‌انقدر ...

باید حد و حدود اون ها رو مشخص کنی متوجه نشدم به کی التماس میکردی؟

۵ سال خواننده خاموش بودم...عاشق دخترم هستم...همه چیز رو به سختی زیاد بدست میارم خیلی خیلی سخت
بابا تقصیر خودته تو سری میخوری اه  

بدونی بامن چیکار میکرد بخاطر ی دوست پسر .مامانم شب با کمر بند منو زد خوب بد بابام صبح اومد سراغم گفتم‌بابانزن‌مامان دیشب منو زد ی پوزخندی کرد هنوز یادمه تنو بدنم میلرزه الن مینویسم  و اشک میریزم انقد منو یا ی شلنگ سنگین زد ک از حال رفتم  تموم بدنم  رد شلنگ بود خونی گردنم اسیب دید  بخدا از سر بچه بازی بود ی پسزه پیامک داده بود منم چن بار جوابشو دادم وای خدا. بده ده سال ریز ب ریز یادمه مامانم میگفت بیا دسته جارو بکن تو خودت اروم شی بابام‌میگفت من جون بکنم دخورم بره ک   و ن  بده ب حضرت عباس اگ دروع بگم تو خونه جن د  ه صدام میکردن😐وای‌ چقدر حالم بده  بخدا  با هیچکی  رابطه نداشتم عاشق شدم اما از ترسشون چیزی نگفتم با کسی ازدواج کردم ک دوسش نداشتم وای جی بگم از زندگیم

مامان بابات سنشون بالاست؟ اگه تک فرزندی مطمئنی بچه‌ی خودشونی؟🤔

اره مطمینم مامان ۴۵بابام ۴۶ تک بچه ی جورایی هستم ی جورایی نیستم ی داداش معلول دارم ک سالم نیست ینی نمتونه ازدواج کنه عقب مونده دهنی و جسمیه تنها بچه سالمشون منم ک میتونن خرجش کنن اون برادر بدبختم ک چیزی ازشون نمیخاد

2706