2733
2739
عنوان

همونیم ک دوس پسرم برام شال پنج تومنی گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 17348 بازدید | 356 پست
بختیاریا خو خسیس نیستن!؟ بنظرم بزار بپای اینکه بلد نیست یا اینکه تو خانوادشون همچین چیزی رسم نبوده ...

اره بختیاریاخسیس نیستن توتاپیک قبلیمم گفتم اخرش نفهمیدم خسیسه یادست ودلباز،چون خیلی برا خانوادش خرج میکنه 

یبارم ی خرس دیدم خوشم اومد ازش خواست برام بخرش گفتم نمیخواد ولی چند روزبعد رفت برام گرفتش...

خب شال پنج تومنی گرف کادوشم نگرف هرکی باشه فک میکنه خسیسه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه پیام ندادین چیزی نشد؟؟؟

پیام دادیم اما بروش نیوردم چیزی نگفتم مثل قبل عادی باهاش حرف میزنم روم نمیشه مستقیم بهش بگم برام شال حراجی گرفتی ناراحت شدم میترسم فک کنه پولکیم مادیات برام خیلی مهمه

2731
اره بختیاریاخسیس نیستن توتاپیک قبلیمم گفتم اخرش نفهمیدم خسیسه یادست ودلباز،چون خیلی برا خانوادش خرج ...

کسی ک برا خانواده ش خرج کنه برا زنش دوبرابر خرج میکنه

مطمعن باش

بعضی وقتا مردا نمیدونن چطور دل کسیو بدست بیارن

فقیر کی یادس دا!؟ بووس یا داس!؟

بعدا انشاالله داخل زندگی یاد گره💜

انشاالله امسال مامان میشم😍   
2740
تو خیلی پرتوقع  محمد یه بار تولد منو تبریک گفت من هنوز اسکرینشو دارم  اگه شال میخرید که ...

اینو جدی گفتی؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
ببین جدای همه نظرها فکر کن شاید داره امتحانت میکنه  یا میخواد بعدا برات یچیز توپ بخره هنوز ص ...

وااااا.امتحان کردن دیگه چیه؟؟؟مگه اقا زاده بوده که ببینه اسی واسه پول میخوادش یا واسه خودش؟به نظر من اگه تو دوران دوستی و اشنایی واسه دختر مورد علاقشخرج نکنه دیگه تو زندگی که هزینه ها خیلی بیشتره اصلا خرج نمیکنه.من خودم با همسرم دوست بودم و اولین کادو تولدم بعد شش ماه اشنایی واسم ایفون ۴خرید.۹سال پیش.تو تون سه سال هم خیلی واسم کادو خرید و خدایی زیاد خرج میکرد اما خب منم واسش کم نمیذاشتم که بخواد فکری با خودش بکنه مثلا یه ماه بعدش که تولدش بود واسش یه ساعت خریدم که اون زمان ششصد شد و پول زیادی بود و اصل. هنوزم داره و دستش میکنه. 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
عزیزم حتما تو انتخابت تجدید نظر کن منم 3 سال با نامزدم دوست بودم کارتاش دست خودم بود..همیشه هم میگه ...

تروخدا میشه بگی ۱۶ میلیون چی خریدی البته ببخشید فضولی کردم

یادت را دوس دارم 
2706