2733
2734
عنوان

همونیم ک دوس پسرم برام شال پنج تومنی گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 17350 بازدید | 356 پست
میدونست میخوام ماشین بخرم ولی اینکه نظر بده ایران خودرو داره ثبت نام میکنه زورم اومد. این ینی چشم د ...

خواهر من خیلی تو ضررم از بورس 

چه سهامی داری، شپنا داره منو خفه میکنه دیگه

الهی به حق خداوندی ات همه عاقبت بخیر بشیم...
دودلم خاستگاربهتر دارم اما ازطرفیم ب این وابسته ام نمیتونم جداشم    

خواهر عزیز خاستگار بهتر داری خب با خانواده ات مشورت کن

بعد از ازدواج فکر کردی راحته حتی یه ارزن از خونت بدون رضایتت به کسی داده بشه 

سر همون کمک به خانواده اش که وضعشونم خوبه قیامت برات برپا میشه

دعا میکنم بهترین تصمیم رو بگیری

الهی به حق خداوندی ات همه عاقبت بخیر بشیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه اصلاچیزی نمیخریدبهتربود تا شال حراجی پنج تومنی ک کادوشم نگیره بزاره تو نایلون تحویلم بده براکسیک ...

توهم که میدونی خسیسه مجبوری مگه بمونی 

الان که دوران خوش خوشیتونه برات خرج نمیکنه چه برسه به بعدش

نکنه هم تو همیشه پیشش قانع بازی درآوردی اونم گفته بابا اینم زیادیشه

بعد خیلی بده که همون لحظه بروش نیاوردی

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐

ازش جدا شو میدونم برات سخته ولی ب این فک کن این آدم برات هیچ کاری نمیکنه اصلا ی ذره هم فکر خوشحال کردن تو نیس معلومه دوست نداره و این ک سنشم زیاده 

۲۰یی کمی بابا خیلی فرصت داری 

این اگ عاشقت بود اگ دستشم تنگ بود برات قرض میکرد

2731

شک نکن تو زندگی مشترک به مشکل بر میخورین حتی اگر مطمئن باشه هم با هم ازدواج نمیکنید چون فعلا با هم دوستین باید معرفت به خرج میداد و یه چیز بهتر میخرید . دستم خالیه که دلیل نشد یعنی پول یه کاغذ کادو رو هم نداشت؟؟ مبادا به خاطر دلت زندگیتو خراب کنی، عاقلانه انتخاب کن تا بتونی عاشقانه زندگی کنی 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

زندگی تعارف نیست من ۳۶ سالمه ۱۶ ساله ازدواج کردم.عزیزمن اشتباهت اینه میخوای غیر مستقیم بگی همون اول واضح میگفتی ناراحتی .تا دفعه بعد برات بهترش انجام بده و چون برای خودت ارزش قائل نشدی اینم وضع الانت.خیلی رو راست باهاش حرف بزن اگه واقعا تو رو بخواد برای داشتن هر کاری میکنه.شوهر من که تو نامزدی از حد گذرنده بود خرج کردن.من خیلی خوشحالم البته بعد ازدواج برای شرایطی که پیش آمد کمتر شد.ولی زشترین کار دوس پسرت اینه زحمت یک کادو کردن به خودش نداده .امروز کادو ببر بهش بده مثل خودش بزار یکجا بگو بیاد ببره تا ببینی چیکار میکنه.بگو ارزش آدما به نگاهی که داری خلاصه نمیشه عشق از قلب به چشم و بعد به زبان و دست میره .گول این که دستم خالی بود نخور.چطور برای خواهرش میخره برای تو نههه.

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

😑😑😑😐😐😐واقعا چه فکری کرده منکه خجالت کشیدم 

بنظرم قبل اینکه بهش بله بگی این موضوعو بهش بگو و مشکلاتی ک اذیت میکنه رو باهاش درمیون بذار 

بگو میخوام دلیلشو بدونم بگو اون چیزی ک من دیدم ادم خسیسی نیستی اما با این شال نظرم برگشت بگو دودلم زیاد مادیات برام مهم نیست اما میخوام تکلیف خودمم بدونم 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
😂😂😂😂

اگه خانوادشو تو اولویت بذاره مطمنن به مشکل میخوری چون از الان معلوم دوست نداری بعدا مطمن باش اگه پول داشته باشه برا اونا خرج میکنه تنگ دستی خالی بودن جیبش نصیب تو میشه

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
تابلوخسیسه  من ازمردخسیس وحشت دارم تودوران اشنایی همه جوره این اخلاق همسموامتحان کردم

عزیزم چجوری امتحان کردی میشه بگی؟

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

عزیزم حتما تو انتخابت تجدید نظر کن منم 3 سال با نامزدم دوست بودم کارتاش دست خودم بود..همیشه هم میگه در مقابل تو پول برام بی ارزشه...چند روز پیش کارتشو گرفتم 40 میلیون تو کارت بود 16.5 ازش خرج کردم..جالبه که همین آدم برای خودش خیلی خسیسه ولی برای من اصلا.. آدم شما هم اگه واقعا دوست داشته باشه نباید برای شما خساست به خرج بده..

در ضمن لطفا خودتو دست بالا بگیر دلیلی نداره بگی من انتظار کادو گرون قیمت ندارم ازش.. 600 700 تومن نه کسی رو گدا میکنه نه پولدار میکنه...

2706