2737
2734
عنوان

همونیم ک دوس پسرم برام شال پنج تومنی گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 17348 بازدید | 356 پست
تو خیلی پرتوقع  محمد یه بار تولد منو تبریک گفت من هنوز اسکرینشو دارم  اگه شال میخرید که ...

اگه اصلاچیزی نمیخریدبهتربود تا شال حراجی پنج تومنی ک کادوشم نگیره بزاره تو نایلون تحویلم بده براکسیکه وضع مالیش خوبه خیلی زشته همچین کاره درکل بحث سره قیمتش نیست درکل خسیسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مدلش چروک یا چروک و بنجله،نگه دار اولین روز زندگی مشترک گفت یه دستمال بده شیشه های ماشینمو تمیر کنم ...

وای خدا خیرت بده، حالم گرفته بود کامنتتو خوندم دلم شاد شد 🤣🤣🤣🤣

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2738

بزارتوپلاسیک بده پست براش ببره روکاغذم بنویس عزیزم چون دستت خالی بود شاید بهتر باشه بدی به خواهرت شاید بدردش بخوره بعد کات کن

آرزو میکنم آدمی رو پیدا کنید که وسط شلوغی بهتون زنگ بزنه بگه                         کاش بجای این همه آدم، تو اینجا بودی...
من مجردیایم با یکی دوست شدم قرار اول که اومد همو ببینیم یعنی اصلا همو ندیده بودیم انقققدر چیزای لاکچ ...

منم یادمه دوس پسرم اولین بار ک باهم رفتیم بیرون برا انگشتر شکل ساعت گرفت و ی گوشی نوکیا1280  

با افتخارهم سیدم هم عربم😗