2737
2734
عنوان

همونیم ک دوس پسرم برام شال پنج تومنی گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 17348 بازدید | 356 پست

شاله رو به عنوان دستمال استفاده کن😐تولدش یه بسته کبریت بخر یا جوراب سوراخ باباتو که بو باقالی میده بنداز ته کیسه فریزر بده بهش😑😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولدش یه بسته ژیلت بگیر بگو دستم خالی بود از سر کوچه گرفتم. بغل دست همون مغازه ای که قبلا شال پنج تومنی میفروخت شبیهشو برام گرفتی😂

ولی بی شوخی اسی بعضی ها خسیس نیستن ولی چون طرفو نگرفتن براش خرج نمیکنن هر چند بهتر بود کادو برات میگرفت ولی تهشو در بیار تا مطمئن نشدی خسیس نیست زنش نشو. خسیس خونو میریزه توی شیشه واسه مباداش نگه میداره که شاید لازم بشه😂سخته با خسیس زندگی کردن.

حتما تهشو در بیار.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2728

همسر من سنش خیلی کم بود از من خوشش اومد منم اولین دختر زندگیش بودم ایشون یبار پول تو جیبی  هاشو جمع کرد رفت برا من گردن بند و دست بند خرید خیلیم خوشحال بود اومد به من بده تو نایلون سیاااااه قایم کرده عین مواد رد و بدل میکنن من اصلا خوشم نیومد هم خیلی تو تنهاییم خندیدم هم خیلی بهم برخورد همون روز هم داشتم برمیگشتم تنها بودم انداختم تو سطل زباله... بعدا گفت چرا نمیذاری گفتم گم کردم... خودش کم کم فهمید من خوشم نیومد و خب بعدا ب رو‌ش آوردم که آدم اینطوری کادو نمیخره اینم بجع بود خودشم می‌ترسید اما از بعدش خیلی خوب کادو میخرید تو جعبه میذاشت سلیقه اش باب میل من بود حالا خواستگار شما سنش کم نیس شاید بلد نیس یا خسیسه یا نمیخاد برا دودسذخذر خرج کنه تا زنش بشه باید قضیه رو روشن کنی بدون رودربایستی و دعوا و متلک. بعضیا واقعا بلد نیستن 

باز برای تو اینو خریده والله نامزد من تولدم اینم نگرفت حتی تبریک هم نگفت😔😔😔😔

واقعا نامزد  باشب  تبریک‌نگی ،من‌انقدر دلم برلی دوران‌ نامزدی م تنگ  میشه بهترین دوران  بود برام 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

من اهوازیم

سلام هموطن

البته ساکنش نیستم

گلم کات کن بره 

عجیبه تاالان موندی باهمچین ادمی 

دوران دوستی برای شناخته دیگه

این چیه وابسته اش شدی اخه

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  
2740
اگه اصلاچیزی نمیخریدبهتربود تا شال حراجی پنج تومنی ک کادوشم نگیره بزاره تو نایلون تحویلم بده براکسیک ...

ببین ۲۰ سالته اونم سی سالشه 

قسم که زشته ولی اگه کسی با من اینکارو مبکرد پاره ش میکردم

شالو نه ها

خود طرفو پاره میکردم

ی بارم دوس پسر من خواس محبت نشون بده رفت یه شال خرید واسه من گفت عین شال خواهرمو رفتم برات خریدم. بهش خیلی میومد. نگاش کردم دیدم چقددددد ضایس

به روی خودم نیاوردم ولی واقعا خواهرش عن سلیقه بوده😃

بعد یه مدت هی میگف چرا سر نمیکنی در واقع حتی نمیتونستم دور بندازمش. یه بارم خواهرم پیداش کرد گفت وای اینو تو خریدی؟ گفتم ن بخدا من انقد بد سلیقه نیستم. پرسید از کجا اومده پس؟؟؟؟؟😒

میدونی بهترین کار چیه؟ اینه که در اولین فرصت، حضوری و کاملا رک و بی پرده باهاش صحبت کنی و هر گله و انتقاد و هرچی که مایه دلسردیت شده رو بهش بگی. 

اگه فقط دوست پسرت بود میگفتم کات کن بره و تمام. ولی چون قصدت ازدواجه برای اینکه بعدا نگی کاش حرف میزدیم و شاید ماجرا چیز دیگه ای بود، صلاح نیست حرف نزده عملی انجام بدی. 

برو هرچی تو دلت هست بهش بگو و بعد واکنشش و حرفاش رو بشنو و طبق اونا تصمیم بگیر.

اگه پی به اشتباهش برد و جبران کرد ادامه بده. اگه تغییری حس نکردی یا مقابلت گارد گرفت بدون آینده ای باهاش نداری گلم

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !

اینارو عمم یادمه عید واسم میخرید رنگیاشو البته ازعمده نادری بازار عبدالحمید سه تا ده تومن همه رنگشو داشتم لباس نداشتم فقط ازاین شالا😅😅😅😅😅😅الانم  دوتاشو دارم هنوز سرم نکردم مال چندساله پیشن خاطراتمو زنده کردی😩