2733
2739
عنوان

بیاید داستان واقعی زندگیمو بگم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 13937 بازدید | 258 پست

توی ۱۶ سالگی این همه کار انجا دادی؟ 🤔 عجبب 

من الان با ۱۷ سال سن همه این مرحله ها برام قفله😶😂

ولی 

برو درس بخون تا ی جهتی بدی ب زندگیت اونم کم کم فراموش میشه 

همه ی روز فراموش میشن

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینک از اول نگغتی اشتباه کردی خیلی 

اما بنظرم همه داستان و بهش بگو حالا بعدش یا میاد سمتت یا نمیاد اما خیال خودت راحت میشه اون بیچاره هم حداقل با حقیقت رو ب رو میشه من اگ جات بودم یا با تماس همه چیو میگفتم یا اس ام اس 

.... از طریق مایده...اگ باورمم نداشت میگفتم از خاهرم مادرم بپرسه و اظهار پشیمانی زیاد میکردم اما حقیقت و بهش میگفتم و ححرف دلمو میزدم حتی اگ دیگ منو نمی‌خواست. این حقم بهش میدادم اما آخرین تلاش و میکردم. 

اصلا باورم نشد گفتی قفلی مگه میشه اصن 

خب اینکه با غریبه ها صحبت کنم یا مثلا برم بیرون با ی پسر و اینا یا از ی پسری کادو بگیرم.. منظورمه

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2731
اینک از اول نگغتی اشتباه کردی خیلی  اما بنظرم همه داستان و بهش بگو حالا بعدش یا میاد سمتت یا ن ...

مرسی از راهنماییت عزیزم. ..ولی من از ماعده بهش فهموندم ولی اون فک میکرد دروغ میگم

خب اینکه با غریبه ها صحبت کنم یا مثلا برم بیرون با ی پسر و اینا یا از ی پسری کادو بگیرم.. منظورمه

حرفت درست ولی خب هر کی ی مدلیه دیگه من نمیتونم راجبت قضاوت کنم ولی تو هر راحتی 

مال منم اولی و اخریش بود 

مرسی از راهنماییت عزیزم. ..ولی من از ماعده بهش فهموندم ولی اون فک میکرد دروغ میگم

اره هرکسی باشه چنین فکری میکنه منم باشم چنین فکری میکنم اما ببینم یکی واقعا تلاش کرد تا ثابت کنه باورش میکنم حداقل از این فکر و خیال ها در میای بعدش دیگ نه حسرت هست نه سرزنش.... چون واقعا کار بد و اشتباهی رخ داد.... اگ خیلی دوسش داری تلاش کن بازم اگ نمیتونی بیخیال شو. 

بنظرم با گوشی مائده زنگ بزن خودت همه چیو بگو یا شمارشو بگیر از مائده  از کجا معلدم مائده دقیق همه چیو گفته باشه... بعدش با خیال راحت یچییزی میشه.... ناراحت شدم خیلی 

2738
باشه 😣😔 مرسی

میدونی چون یبار سر سهل انگاری و اشتباه از دست دادی و انتخاب اشتباه داشتی.... اگ حقیقت و به خانوادت میگفتی هیچ اتفاقی برات نمی‌افتاد.... اگ واقعا دوسش داری تلاش کن و بپذیر اشتباه از طرف مهدی 1 نبوده... خودتو ثابت کن حالا یا برمیگرده یا برنمیگرده اکثر پسرا به دوسدختر قبلی برمیگردن ب ندرت میگن نمیشه و. نمیخام ات حداقل تکلیف خودت یسره میشه میگی من تلاش کردم خودش دیگ نخاست و تموم شد.... حالا شمارشو گیر بیار همه چیو براش توضیح بده بگو خانوادت شاهد هستن همینطور ک برا ما تعریف کردی بهش بگو.... اینک دختر عموت دید داداشت دید..... 

اسی اصلا خوب تلاشتو نکردی اونم حق داره راحت بی هیچ دلیلی بدون توضیحذبهش گفتی میخوام ازدواج کنم میدونی چه فکرایی کرده چه عذابی کشیده 

همه چی رو بهش بگو 

بامادرت هماهنگ کن بگو اگه بخوای مادرم هم بهت میگه همه چیو

کوردم زمانم کوردیه من خلکی کوردستانم ❤️  کاربر قدیمی هستم       لیداااا بودم    

منم ۱۷ سالمه ولی تا ب حال سر قرارم نرفتم الان اینک خوندم نفهمیدم دلم خواست یا ن

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤

فرشته جون هر جور می تونی باهاش حرف بزن،شمارشو از مائده بگیر پیام بده حقیقت رو بگو بهش ،،،دلم روشنه میبخشتت😢واست صلوات میفرستم ک باهم آشتی کنید و عاشقانه ازدواج کنید.حالم و داغون کردی عزیزم،،خیلی ناراحت شدم واست.خواهش میکنم لایکم کن هر خبری تازه ای شد بهم خبر بده عزیزم.منم واست دعا میکنم.  

2706