2733
2734
عنوان

بیاید داستان واقعی زندگیمو بگم 😔

13937 بازدید | 258 پست

بچها واقعیه ...دلم گرفته بود خواستم واسه یکی بگم کسی نبود واسه شما میگم. ..هر طور راحتین فکر کنید 🙂

شب خاستگاری خواهرم بود. ..نشسته بودم تو اتاقم و با گوشیم ور میرفتم. ..یکمی عصبی و مگران و مضطرب بودم واسه اینکه نکنه خواهرم و خانوادم قبول کنن چون من خیلی به خواهرم وابسته بودم. ..دوسال پیش تلگرام خیلی مد بود داشتم توکانال های اهنگ میچرخیدم و اهنگ دان میکردم. ..یهو یه پیامی اومد (سلام خوبی )با شماره ی ناشناس و اسم mehdi منتظر نموندم و رفتم جوابشو دادم و ازش پرسیدم شما اون گفت منم نمیشناسمت فقط شمارت رو گوشیم بود منه سادم باور کردم...توی اون اوضاع بد نبود با یکی حرف بزنم و خودمو خالی کنم ازم به قول معروف اصل خواست و منم جوابشو دادم اونم گفت 23اصف اولش شک کردم نکنه یکی از پسرای فامیلمونه و ازش عکس خواستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اهوم بعدش

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2738

اونم عکسشو فرستاد تاحالا ندیده بودمش واسه اطمینان بیشتر چنتا عکس دیگه هم فرستاد و منم مطمعن شدم اشنا نیس. ..منم شروع کردم ب گفتن دردم کی بهتر از ی غریبه. ..بهم گفت متولد اذری گفتم اره از کجا میدونی گفت اخه خیلی شبیه همیمم و احساسی  من متولد 22بودم اون 26اذر...

با اجازه استارتر.بچه ها اونی که دوسش دارم یکی از اعضای خونوادش فوت شده.باهاش تا حالا حرف نزدم ولی میدونه دوسش دارم باهم همکلاسی ایم.یه نفر دگ رو دوس داره .بنظرتون پی ام بدم برا تسلیت بهش؟فقط بدونه بیادشم چون خ وقته همو ندیدیم این اخریا دگ نگاش نمیکردم.دگ باهاش کاری ندارم فقط واسه همدردی.هرچی شما بگین همون کارو میکنم 

آتئیست هستم.مشکلی با کسی ندارم💗
با اجازه استارتر.بچه ها اونی که دوسش دارم یکی از اعضای خونوادش فوت شده.باهاش تا حالا حرف نزدم ولی می ...

وا يه پيام تسليته آدم به هفتاد پشت غريبه هم ميگه ربطي نداره

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️
2706