2733
2734
عنوان

قطره اهن سیدِرال کیا میدن به بچشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 68 پست
مرسی عزیزم. ای جان. انشالله ب سلامتی . انشاالله راحت و بدون درد باشه براش. اگزماش بهتر شد؟

قربونت عزیزم ان شاءالله واسه همه بچه ها ،والا انگار رو به بهبوده توکل برخدا دعا کن واسش کامل خوب بشه ⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
قربونت عزیزم ان شاءالله واسه همه بچه ها ،والا انگار رو به بهبوده توکل برخدا دعا کن واسش کامل خوب بشه ...

الهی بگردم من اصلا دوست ندارم درد و مریضی بچه ها رو ببینم چه برسه ب نی نی ها😔 انشالله خوب شه هر چه زودتر😔♥️🤲

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بگردم من اصلا دوست ندارم درد و مریضی بچه ها رو ببینم چه برسه ب نی نی ها😔 انشالله خوب شه هر چه ...

قربونت برم الهی آمین 😘،اره والا خیلی گناه دارن 😭

2728
عزیزم خدا نکنه . دیگه شیر خودتو نمیدی،،؟؟

نه متاسفانه ،این شیرخشکی هم که میخوره فقط مخصوص بچه های الرژیکه و به هرکسی نمیدن

نه متاسفانه ،این شیرخشکی هم که میخوره فقط مخصوص بچه های الرژیکه و به هرکسی نمیدن

آها. عزیزم مهم این ۶ ماه بود که خورد . اشکال نداره .

انشالله بهتر بشه ک سلامتیش مهم تره ‌

شیرت خشک شد؟

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
آها. عزیزم مهم این ۶ ماه بود که خورد . اشکال نداره . انشالله بهتر بشه ک سلامتیش مهم تره ‌ شیرت خشک ...

خیلی ناراحتم بابت شیر مادر نخوردنش،دلم میخواست شیر خودمو بدم ولی دکترا گفتن با رژیم و پرهیز من هم درست نمیشه 😭آره باز خوبه ۶ ماه خورد ،دو هفته ای هست تقریبا بهش شیر ندادم خشک نشده

خیلی ناراحتم بابت شیر مادر نخوردنش،دلم میخواست شیر خودمو بدم ولی دکترا گفتن با رژیم و پرهیز من هم در ...

عزیزم میگم نمیشه بدوشی ؟ بدوشی تا خشک نشه . شاید خوب شد و باز تونست شیر خودتو بخوره.‌

میگم نکنه کلا از شیر خشک باشه؟میخوای شیر خشکو قطع کن شیر خودتو بده و غذای کمکی . ببین‌چجوری میشه.

نظرت چیه؟

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2738
عزیزم میگم نمیشه بدوشی ؟ بدوشی تا خشک نشه . شاید خوب شد و باز تونست شیر خودتو بخوره.‌ میگم نکنه کلا ...

نه این شیر  آمریکاییه و فقط مخصوص این بچه ها با هزار دردسر ایران واردش می‌کنه طوریه که اصلا تو داروخونه نمیدنش،سهمیه بندی شده اس،درواقع دیگه آخر خط ضد آلرژی بودنه،نه شیر گاوه نه پروتیینه نه هیچی ،فک کن از آمینو اسیددرست شده که دیگه کلا هضم شده اس واسه بچه .در مورد غذای کمکی هم دیگه نمیتونه هرچیزی بخوره ،کل موادی که پروتیین گاوی دارن،هرچیزی که شیر توش باشه و..... باید هرچیزی رو یه هفته تست کرد اگه حساسیت نداشت بعد بخوره،در مورد دوشیدن هم اره پوشیدم همش منتها خب با مک زدن بچه فرق داره چند روز اول میومد با شیردوش ،حالا دیگه نمیاد 

عزیزم میگم نمیشه بدوشی ؟ بدوشی تا خشک نشه . شاید خوب شد و باز تونست شیر خودتو بخوره.‌ میگم نکنه کلا ...

من دیگه واقعا نمی‌دونم باید چیکار کنم واسه این بچه که نکردم،تا حالا پنج تا فوق تخصص بردم که انواع و اقسام پماد ها و راه هارو گفتن خوب نشد دیگه آخرین مورد این شیر بود  گفتیم اینم امتحان کنیم براش که فقط خوب بشه ،والا دیگه نمی‌دونم چی خوبه چی بد 

من دیگه واقعا نمی‌دونم باید چیکار کنم واسه این بچه که نکردم،تا حالا پنج تا فوق تخصص بردم که انواع و ...

ای وای چه بده ک غذا رو هم باید پرهیز کنه . من نمیدونم چرا انقد از این شیر خشک بدم‌میاد میگم فک‌کنم کلا بخاطر همونه ک بچه اینطور شد. وگرنه شیر مادر اخه چرا بد باشه؟

عزیزم باز خوبه شیر خشکو میخوره.. واقعا سخته خدا کمکت کنه 😔

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
ای وای چه بده ک غذا رو هم باید پرهیز کنه . من نمیدونم چرا انقد از این شیر خشک بدم‌میاد میگم فک‌کنم ک ...

منم از شیرخشک خوشم نمیاد ،بچه من تازه خیلی بد قلق بود واسه سینه خوردن اما من شبانه روز تلاش کردم که بالاخره خورد و آخرشم این شد ،شیر مادر بد نیس اما مثلا اگه بچه به لاکتوز حساس باشه مادر هرکاری هم کنه تو شیرش لاکتوز تولد میشه بنابراین اونجاس که دیگه میگن نباید داد ،الرژی شوخی نداره وگرنه هیچ دکتری نمیاد بگه شیر مادر نخوره بچه ،همه مدافع شیر مادرن ،باز حالا من مشکلی ندارم بااین قضیه فقط میگم اگر خوب میشد اشکالی نداشت 

نمی‌خورد اتفاقا این شیر های صد آلرژی اصلا خوشمزه نیستن و نمیخورن،واسه خوردن اینم شبوروز تلاش کردم باهاش ،با قطره چکان ،قاشق،تو خواب و...

من دیگه واقعا نمی‌دونم باید چیکار کنم واسه این بچه که نکردم،تا حالا پنج تا فوق تخصص بردم که انواع و ...

عزیزم مهم سلامتیشه بازم دکترا بهتر میفهمن انشالله هر چی خیره پیش بیاد

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2706