2726
عنوان

قطره اهن سیدِرال کیا میدن به بچشون؟

1013 بازدید | 68 پست

از ۶ ماهگی ۲۵ قطره میشه داد ؟ و اینکه ساشه همراه قطره سیدرال واسه چیه ؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

شاسه رو بریز توش قاطی کن بعد استفادش کن.مقدارشو مگه ننوشته؟

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه میل که اندازه همون قطره چکونه بهش میدم اونو نمیدونم چیه تصورم همیشه این بود که پودر اهنه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728
شاسه رو بریز توش قاطی کن بعد استفادش کن.مقدارشو مگه ننوشته؟

عه ساشه رو باید اضافه کنم به قطره نمیدونستم 

دکتر آخه یه مدل دیگه به بچم داد گفته بود روزی ۳۰ قطره ،اونو نخورد خودم اینو گرفتم 

من یه میل که اندازه همون قطره چکونه بهش میدم اونو نمیدونم چیه تصورم همیشه این بود که پودر اهنه 

آره پودر اهنه منتها نمی‌دونم باید به قطره اضافه کرد یا ربطی نداره؟

عه ساشه رو باید اضافه کنم به قطره نمیدونستم  دکتر آخه یه مدل دیگه به بچم داد گفته بود روزی ۳۰ ...

آره باید قاطیش کنی.واسه اینه که دندونهاش سیاه نشه و خوشمزه بشه.من یک و نیم قطره چکون میدادم.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
آره باید قاطیش کنی.واسه اینه که دندونهاش سیاه نشه و خوشمزه بشه.من یک و نیم قطره چکون میدادم.

مرسی فدات شم ❤️

آره پودر اهنه منتها نمی‌دونم باید به قطره اضافه کرد یا ربطی نداره؟

اره اول که باز کردی پودر رو بریز داخلش حسابی هم بزن هرموقع هم بهش میدی هم بزن که پودر ته نشین نباشه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
سلام عزیزم خوبی؟شهرزاد جان دیدم امروز سوم هست یادت افتادم که واکسن ۶ ماهگی پسر گلتو باید بزنی ..&nbs ...

سلام گلم فدات تو چطوری؟ پسر قشنگت خوبه؟ همیشه نیفته جمعه روز واکسن هاش دیگه باید شنبه ببریم ،از همون دوماهگی یه روز عقب میفتاد

سلام گلم فدات تو چطوری؟ پسر قشنگت خوبه؟ همیشه نیفته جمعه روز واکسن هاش دیگه باید شنبه ببریم ،از همون ...

مرسی عزیزم. ای جان. انشالله ب سلامتی . انشاالله راحت و بدون درد باشه براش. اگزماش بهتر شد؟

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2706