2737
2739
عنوان

کیا تجربه پشت کنکور موندن دارن یا اطرافشون بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 60 پست
تو رتبه ات چنده؟

6هزار

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
6هزار

ترازت چی

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترازت چی

8008

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
8008

مثل همیم تو خدایی نکرده امسال قبول نشی میری یه رشته دیگه یا میمونی

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.
2728
مثل همیم تو خدایی نکرده امسال قبول نشی میری یه رشته دیگه یا میمونی

ن میرم

من تجربی بودم بهتر شدااا ولی بازم خوب نبود 😂

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2740
اگه خوب بخونی خیلی فرصت خوبیه چون نه مدرسه داری نه دغدغه نمره و...  ولی همیشه به روحیه نیاز دا ...

اَ راست میگیا اصلا تز این زاویه بهش نگاه نکردم

اخه من امسال دادم انسانی رتبم داغون شده میخوام واسه ۱۴۰۰ بخونم پرسی لنرژی مثبت

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
سخته باید خیلی محکم و با اراده باشی نتیجه بگیری من خودم نبودم ولی خواهرم موند و خیلی خیلی اراده قوی ...

افرین به خواهرت

چه کسی می داند که در پیله تنهایی خود تنهایی؟ /چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟ /پله ات را بگشا! تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی!!!! 
اصلا نمون. افسرده میشی. 

اخه بقیه رشته ها بازار کار ندارن

شهرتون کجاعه

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
ن میرم

چی میری

چی میری

ی رشته دیگ 

2706