2733
2739
عنوان

کیا تجربه پشت کنکور موندن دارن یا اطرافشون بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 60 پست
چطور شده دفترچه؟

نسبت ب پارسال خیلی کم ور میدارن 

ناامید شدم ی دنیا گریه کردم

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
تو شهر ما 8نفر ور میدارن  کلا ناامید شدم

شما خوبه ۸تا ما یکی🤦‍♀️

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرهنگیان میخوام امسال شهرمون فقط یکی برمیداره موندم بین رفتن ونرفتن کتاب تست دارم ولی آزمون آزمایشب ...

منطقه چی؟ کلا تو منطقه تون چند نفر میخوان همه رو بزن اگه اوردی برو ریسک نکن 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2728
تو شهرتون از تو کی بهتر اورده؟

تومدرسه مون من بهتر شدم ولی شهرو نمیدونم حساب کن یه شهرستان فقط یکی برمیداره فقط شهر ما نیست چندتاشهر وروستاس

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.
منطقه چی؟ کلا تو منطقه تون چند نفر میخوان همه رو بزن اگه اوردی برو ریسک نکن 

به مشاورم گفتم همه رو بزنه مشکلی نیست اگه یه شهر دیگه خدمت کنم شهرستان ما یه دختر میخواد کل استانمون۳۰تا دختر

من نشستم ورتبم بدتر شد خیلی خیلی پشیمونم

چه رشته ای چند شدی؟

اخه فرهنگیان شهرمون یکی برمیداره منم علاقه ام فرهنگیانه خیلیا میگن سال بعد بدتر میشی

بستگی داره عزیزم که رتبه ات جای امیدواری داره یا نه

ثانیا گلم تو که دوست داری خانم معلم شی حتما که از فرهنگیان نباید وارد شی الان فامیل ما با لیسانس ریاضی محض رفت آموزش پرورش الان معلم بچه های کلاس چهارم و پنجمه و دوشیفت میره سرکار

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738
افسردگی رو هم در نظر بگیر  چون خیلی راه سختیه  اگه برمیگشتم عقب نمیموندم  ولی بازم ...

شما چی قبول شدین سال دوم بهتر بود؟

تومدرسه مون من بهتر شدم ولی شهرو نمیدونم حساب کن یه شهرستان فقط یکی برمیداره فقط شهر ما نیست چندتاشه ...

همه جارو بزن 

ایشالا ک ور میدارن 

حالم خوب نیس...

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
همه جارو بزن  ایشالا ک ور میدارن  حالم خوب نیس...

اره همین کارو میکنم منم حالم بده دفترچه رو باهزار شوق دانلود کردم هر چی رد میکردم دیدم فقط یه نفر میخوان حس بدی بود

بستگی داره عزیزم که رتبه ات جای امیدواری داره یا نه ثانیا گلم تو که دوست داری خانم معلم شی حتما که ...

من رتبه ام۶۰۰۰منطقه ۳شده انسانیم آزمون سخته بعد میترسم از بیکاری دلم نمیخواد از خانواده ام هزینه بگیرم برای دانشگاه

من رتبه ام۶۰۰۰منطقه ۳شده انسانیم آزمون سخته بعد میترسم از بیکاری دلم نمیخواد از خانواده ام هزینه بگی ...

تو ظرفیت نوشته بود ی نفر؟

تو ظرفیت نوشته بود ی نفر؟

اره شهرستان ما فقط یه دختر از انسانی برمیداره

همه جارو بزن  ایشالا ک ور میدارن  حالم خوب نیس...

تو رتبه ات چنده؟

2706