2410
2553

سال بعد نتیجه بهتر شد یا بدتر؟سختیاش چیا بودن ارزشش رو داشت؟

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.

نمون 

دفترچه رو دیدی؟

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه خوب بخونی خیلی فرصت خوبیه چون نه مدرسه داری نه دغدغه نمره و... 

ولی همیشه به روحیه نیاز داری و تلاش مداوم و برنامه خوب, اگه اینطوری پیش بری قطعا نتیجه خیلی بهتر میشه

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2720
نمون  دفترچه رو دیدی؟

اره من فرهنگیان میخوام شهرمون یه نفر برمیداره رشته های خوبم میارم ولی میگم نرم

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.

من دوستام که تجربی بودن حتی سه سال هم موندن ولی درآخر رفتن دانشگاه بدون کنکور 

ضمنا فرزانگان ۴ کرج بودیم 

نمیدونم بخدا چرا تجربیا انقد کنکورشون سال به سال بدتر میشه

من ریاضی بودم سال اول رفتم عمران ولی دوستام

با معدلای ۱۹.۸۰ هم خراب کردن تجربی رو چندسال پشت سرهم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

افسردگی رو هم در نظر بگیر 

چون خیلی راه سختیه 

اگه برمیگشتم عقب نمیموندم 

ولی بازم کسی که هدفش رشته تاپ باشه و بخونه اره بمونه 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 

سخته باید خیلی محکم و با اراده باشی نتیجه بگیری من خودم نبودم ولی خواهرم موند و خیلی خیلی اراده قوی داره اذیت شد ولی نتیجه گرفت رشته دلخواهش قبول شد ولی دختر برادرشوهرم موند طفلی رتبش بدتر شد

2714
اره من فرهنگیان میخوام شهرمون یه نفر برمیداره رشته های خوبم میارم ولی میگم نرم

واااای چ کمممممم 

ظهر حرف میزدیم یادمه

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
اگه خوب بخونی خیلی فرصت خوبیه چون نه مدرسه داری نه دغدغه نمره و...  ولی همیشه به روحیه نیاز دا ...

فرهنگیان میخوام امسال شهرمون فقط یکی برمیداره موندم بین رفتن ونرفتن کتاب تست دارم ولی آزمون آزمایشب رو نمیتونم شرکت کنم

تو شهر ما 8نفر ور میدارن 

کلا ناامید شدم

تو شهرتون از تو کی بهتر اورده؟

من دوستام که تجربی بودن حتی سه سال هم موندن ولی درآخر رفتن دانشگاه بدون کنکور  ضمنا فرزانگان ۴ ...

اخه فرهنگیان شهرمون یکی برمیداره منم علاقه ام فرهنگیانه خیلیا میگن سال بعد بدتر میشی

2706