2733
2739

سلام. من با آی وی اف باردار شدم دکترناباروریم و بنا به دلایل زیادی بعدازبارداری دیگه نرفتم اومدم پیش یه خانم دکتر تابحالم از نوع زایمان ازشون نپرسیدم ایشونم حرفی نزدن.امروز جایی شنیدم این نوع بارداری و سزارین میکنن و ریسک برای طبیعی نمیکنن، درسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله درسته چون بارداری پرخطری هست و جنین ارزشمندواسه همین به ریسکش نمی ارزه ولی یبارمن خودم توبیمارستان دیدم یه نفر بارضایت خودش واسه طبیعی اومده بود

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
2728

بهتره سزارین

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞

اصولا بله.کلا بچه هایی که سخت مادر حامله میشه و.. به اصطلاح گلدن بیبی ها رو توصیه به سزارین میکنن. سزارین برای بچه خیلی ایمن تره. البته تا جایی که ن میدونم این توصیه است. یعنی شما مجبور نیستی نظر دکترتون رو بپذیرید. 

2740
ممنونم عزیزم.منم امروز شنیدم و تابحال فکرمیکردم بارداری اولمه مجبور به زایمان طبیعی هستم .

نه عزیزم. به نظر من که به هیچ وجه زیر بار زایمان طبیعی نرو. ایشالا بچت رو به سلامتی بغل بگیری😘

منم باای وی اف باردارم شدم به خاطرهمین دکتر گفت باید سزارین بشی خیلی هم راضی بودم طبیعی به ریسکش نمی ...

میدونی طبیعی بعدزایمانش خوبه نقاهتش کمه سزارین سخته بعدش بچه هم رسیدگی میخواد .ولی خب منم اگه ریسکه طبیعی ریسک نمیکنم بعداینهمه سختی

میدونی طبیعی بعدزایمانش خوبه نقاهتش کمه سزارین سخته بعدش بچه هم رسیدگی میخواد .ولی خب منم اگه ریسکه ...

زایمان هردو روشش کلا سخته ولی خب ماها چون شانس زیادی برای بچه دارشدن نداریم به خطرش نمیارزه ان شالله به راحتی وسلامتی زایمان کنین

2706