2733
2734
عنوان

امشب دعاگیره بهم گفت ...

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 53 پست
البته گفت بختم بسته و اون شخص واسه همین پا پیش نمیزاره😐😂

ب منم گفتن‌دو فالگیر متفاوت با تو باز زمانی ۷ سال گفتن تو فامیل یکیو داری عاشقته جون ب جونشم بکنن ولت نمیکنه بهش گفتم پ چرا نمیاد جلو میگ بختتو بستن😑😑یع مشت چرت وپرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بمنم معرفیش کن شمارشو داری

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
با اجازه استارتر خانوما مادرم یه دعا تو ماشینشون پیدا کرده کسی میدونه باید چی کار کنه برا باطل کردن ...

بازش کن عکس بگیر ببینم شیطانیه یا رحمانی

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2740

از مامانم متنفر شدم جدیدا قبلا خیلی دوسش داشتم بنظرتون به دعا ربط داره

اها ایراد ندار دعا رو باز کنیم من الان خونه خودمم فردا میشه نشونتون بدم شما سر در میارین

نه برای باطل کردنش باید اول بازش کنید .خاستی باز کنی تو خونه باز نکن بیرون بازش کن

بابا فامیل پسر دایی خاله ای بابایی پسر خاله بابایی کسی هم میشه بازم حساب کن اینا فقط سه نفرن اینقدر ...

نه نداریم😐

پسرعمه بابام بود که اون همسن بابابزرگمه😐 ۴۰ سالشه عمه بابام چند بار گفت 

بابام گفت من دختر به فامیل نمیدم😐

اونم الان زن گرفته

بمنم معرفیش کن شمارشو داری

میگم کلاهبرداره😐

میخوای ۲۰ تومن مفت بدی بهش؟؟ 

بخدا من پشیمونم الان😐

برو تامیک قبلیم 

پیامای آخرمو که کمی پیامای اون آقاست رو بخون متوجه میشی سر پول داشته باهام چونه میزده😐

2706