2737
2739
مادربزرگمون فوت کرده کاش بود خیلی به بودنش الان نیاز دارم😭😭😭

خدا رحمتشون کنه..

به نظرم یه حرکاتی بکن، نه اینکه فقط تماشا کنی ببینی چی میشه..

از طرفی هم نباید اونقدری هیجان زده باشه رفتارت که تو ذوقشون بخوره..

حتی اگر بگی و نشه، دردش کمتر از درد حسرته..

این نظر منه البته..

🌱  فإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا  🌱 به یادآر شبی را که با بغض و گریه سر کردی و هر ثانیه انگار جان می دادی و تصور میکردی که این شب، تمام نخواهد شد.اما صبح ، با تلنگر آفتاب بیدار شدی، رسوبات غم را از صورتت تکاندی نفس عمیقی کشیدی، ازجایت بلندشدی و ایستادی تا قـویتر از روزهای قبل، برای آرزوهایت، تلاش کنی .غصه ها همینقدر کـوتاهند و سختی ها همینقدر زودگذر .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی تو اینستا اون تورو فالو کرده؟

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
اسی دلت و بزن به دریا و بهش بگوو یا حداقل چراغ سبز نشون بده  بجنب تا دیر نشده تو همون اینستا ...

دیروز تولدش بود یه متن خوشگل و زیاد پیدا کردم براش فرستادم..اونم نوشت ممنون لطف کردی حالمم نپرسید😭😭

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
2728
به نظرم اگه پسرخالت آدم معقولیه خودت بهش پیام بده بگو ممکن دیربشه شاید اگه ازدواج کنه براهمیشه پشیمو ...

وا خب اگه ب ایشون علاقه داشته باشن خودشون ایشونو برا ازدواج انتخاب میکنن چرا اسی خودشو سبک کنه ‌بهش پیام بده 

بنظرم برا اینطور عشقا وقت خودتو تلف نکن  من چهار سال مثل تو بودم بهش رسیدم الان پشیمونم

چرا؟

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
ان شاءالله به هم برسید ولی نذار عشق کورت کنه و تب تندش یهو سرد بشه  ادم عاشق فقط زیبایی میبین ...

ممنون گلم...بروم دعا کن به آرامش برسم

اسی دایرکت بده بهش بگو دوست دارم ببین واکنشش چیه

اگه خوب بود که هیچی مبارکه

اگه دیدی شک داره یا استقبال نکرد بخند بگوو چالش بود 

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2740
وای که من عاشق عشق یه طرفه ام! البته تو مجردی ها خدا نصیب متاهل ها نکنه  خیلی دوران خوبی بود ت ...

بهش رسیدی؟

ممنون گلم...بروم دعا کن به آرامش برسم

تو جمع باهم حرف نمیزنید؟راحت نیستین؟

البته آدم با کسی که عاشقشه نمیتونه راحت حرف بزنه و چش تو چشم بشه

انگار قلبت تو دهنته

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 
خیلی سخته درکت میکنم،یعنی پسرخالت هم اصلا یکم تحویلت نگرفته یایکمم ابراز علاقه نکرده

باهام خیلی خوبه ولی یه رفتار خاص و آنچنانی ببینم نه اصلا

تو مهمونی های خانوادگی باهات هم صحبت نمیشه؟؟ 

اصلا با دخترای فامیل (هم سن و سال ها) جور هست؟؟

از لحاظ ارتباط با دخترها چه تیپ پسریه؟؟

🌱  فإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا  🌱 به یادآر شبی را که با بغض و گریه سر کردی و هر ثانیه انگار جان می دادی و تصور میکردی که این شب، تمام نخواهد شد.اما صبح ، با تلنگر آفتاب بیدار شدی، رسوبات غم را از صورتت تکاندی نفس عمیقی کشیدی، ازجایت بلندشدی و ایستادی تا قـویتر از روزهای قبل، برای آرزوهایت، تلاش کنی .غصه ها همینقدر کـوتاهند و سختی ها همینقدر زودگذر .
نگفتی اصلا ب تو یا ب رفتارت توجه میکنه ارتباطش باهات چطوریه

باهام خیلی خوبه ولی تازگیا احساس میکنم خودشو داره از من میکشه اولا با من صمیمی تر بود بیش تر صحبت میکرد زیاد خونمون میاد و الان کم تر شده...پسری نیست که ابراز علاقه کنه یا بگه بخنده زیاد

ببین عزیز میدوتم دوسش داری ولی باید اونم دپس داشته باشه خب اگ دوست داشت ب  مادرت میگف یا براش متن قشنگ فرستاذی تشکر مبکرد بالاخره یجوری رفتار میکرد یا یکی تو زندگیشه با حسش مث خاهر و برادره حالا خودت بفهم ببین حسش خاهر برادریه یا عشقی داره بت روش نمیشه بگه بت 

2706