2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به خاله یا مادربزرگ بگو  تورو پیشنهاد بدن

مامانم به خالم یه بار گفته بود بره بهشون بگه ولی نفهمیدم چی شد

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
2740
چند سالتونه ، تو و پسر خاله ات ؟

من ۲۲ ایشون ۲۸

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

من میگم سر حرفو تو همون اینستا باهاش وا کن

ی پست عاشقانه براش دایرکت کن

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 
هردو چندسالتونه شغلش چیه

۲۲ و ۲۸ 

کارمنده ولی رسمی نیست و حقوقش کمه

من میگم سر حرفو تو همون اینستا باهاش وا کن ی پست عاشقانه براش دایرکت کن

نههه حالا استارتر بهش گفته از دوستات یکی و معرفی کن 

اگه این کارو کنه خودشو کوچیک کرده 

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤
رابطه مادرت با خالت چطوره

خوبه...ولی مامانم فکر نکنم بتونه راز دل منو بگه بهشون...ولی یه بار به یکی از خاله هام گفت بیان دختره منو بگیرن دنبال دخترن دختر من چشه

عشق هورمونیه بهش برسی از بین میره ببین کی گفتم

نرسم میمیرم

2706