2737
2739
شماهمونی نبودی ک میگفتی خالت گفته دوست خوبی سراغ نداری واسه پسرم

آره عزیزم

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه...ولی مامانم فکر نکنم بتونه راز دل منو بگه بهشون...ولی یه بار به یکی از خاله هام گفت بیان دختره ...

الهی عزیزم خیلی برات دعامیکنم که دلت شادبشه وعمیقادرکت میکنم

درتاریخ99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد

وای که من عاشق عشق یه طرفه ام! البته تو مجردی ها خدا نصیب متاهل ها نکنه 

خیلی دوران خوبی بود تو زندگیم، هیچوقت انقد خالص و پاک نبودم!!! 

فکر کن شب تو تراس نشسته بودم خونه پدربزرگم اونم صب اونجا بود و دیگه رفته بود! خیره به آسمان بودم یه شهاب دیدم که سریع رد شد گفته بودن اون موقع آرزو کنی برآورده میشه! رو به خدا کردم و گفتم ای خدااااا فقط یه بار دیگه ببینمش فقققط یه بار! یهو دیدم زنگ زدن برای مامان بزرگم یه چیزی آورده بود و رفت! 😍

السلام علیک یا بقیّة الله "عجّل الله تعالی فرجه"                      به جمعِ 👈🍃مشقِ انتظار  🍃👉 بپیوندید
2728
من ۲۲ ایشون ۲۸

اخه عزیزم سنی هم نداری 

گاهی پست بذار تو اینستات ، ببین عکس العملش چیه ، اگه عکس العملی نشون داد ، شروع کن باهاش چت کردن 

یک درصد احتمال بده تو فکرش نباشی ، واسه همین زیاد دل نبند

پیشنهاد میکنم بسپاری به خدا که اگه خیره ، قسمت هم بشین

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
خوبه...ولی مامانم فکر نکنم بتونه راز دل منو بگه بهشون...ولی یه بار به یکی از خاله هام گفت بیان دختره ...

به نظرم اگه پسرخالت آدم معقولیه خودت بهش پیام بده بگو ممکن دیربشه شاید اگه ازدواج کنه براهمیشه پشیمونیش برات بمونه

مادربزرگا این مواقع نقش کلیدی دارن ..

مادربزرگمون فوت کرده کاش بود خیلی به بودنش الان نیاز دارم😭😭😭

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
غیرمستقیم بهش بفهمون اگ بخادت اونم ی کاری میکنه اگ نخواد ب روخودش نمیاره بهترازاینخ ک ی عمرحسرت بکشی ...

آخه چطوری بفهمونم بهش😭...بهش محبت میکنم زیرچشمی نگاش میکنم با عطش خاصی بهش نگاه میکنم

2738
یکی رو واسطه کنین مامان بزرگی خاله بزرگی زن دایی کسی

مامانم یه بار به یکی از خاله هام گفت نفهمیدم چی شد بعدش

تا حالا اون به تو ابراز علاقه نکرده؟ کاش یکی معرفیتون میکرد مثلا میگفت بیان خواستگاری تو مامانت ب م ...

مامانم یه بار به یکی از خاله هام گفته بگه....مامانبزرگمون فوت شده

اینکه مامانت به یکی از خاله هات گفته ، شاید شاید اون خاله ات به مامان پسر خاله ات گفته باشه حرف مامانتو که برگشته بهت میگه تو دوستات کسی سراغ نداری 

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2706