2733
2734
عنوان

خانم ها رفتم یه دست کله پاچه بسته بندی شده از فروشگاه خریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1315 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دماغ و دندونش چی اونا رو چیکار کنم

نصفش کن اگه میتونی بعددندوناشاباقندشکن بشکنبعدمحکم بزن زمین تا اگه کرم داره بریزه چشماشم جداکن

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
2728
اول باید ببریش تو حیاط یا تراس دماقشو بکوبی به زمین که اگه کرم توشه خارج بشه. بعد آرواره هاش رو از ه ...

خیلی جامع توضیح دادی ،والا شیر زنی من از اسمش میترسم چه برسه بخورم یا بپزم

2738

دماغشو تاجایی که میشه ببر و توش اب بگیر تا لیزی تو دماغش پاک بشه

بعد من میزارم تو قابلمه جوش بیاد دوتا قل که خورد ابشو خالی میکنم و میشورم تا هرچی کف ازش پاک شه

با پیاز سیر چوب دارچین و زنجبیل اگه داشته باشم میپزم 

😂😂😂😂مسواک

دماغشو بشکاف بزنش زمین کرم نداشته باشه 

روغنم نریز

چشاش ایناهم باشه دستش نزن 

ازتیکش کن سالم نندازی توقابلمه

درجامعه ای ک همہ ادعای دانای کل بودن میکنند           تـــــــوصادقانہ کسخل باش😪
خیلی جامع توضیح دادی ،والا شیر زنی من از اسمش میترسم چه برسه بخورم یا بپزم

خخخخخ من از بچگی کمک مادربزرگم درست میکردم همیشه مهمون داشت خدابیامرز یبار بهش گفتم تو کاری نداشته باش خودم درست کردم وقتی جوش اومد چند تا کرم اومد روی آب توی قابلمه. دماقشو تمیز نکرده بودم☺

خخخخخ من از بچگی کمک مادربزرگم درست میکردم همیشه مهمون داشت خدابیامرز یبار بهش گفتم تو کاری نداشته ب ...

خدا بیامرزدشون،ولی کلا دمت گرم از آدم های که این کارهای سخت رو انجام میدن خوشم میاد خودم خیلی سوسولم ،یه پهلوون درون دارین شماها ✌👍

2706