2737
2739
عنوان

خانم ها رفتم یه دست کله پاچه بسته بندی شده از فروشگاه خریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1315 بازدید | 47 پست

تا حالا از فروشگاه که نگرفتم

هر موقع خودمون گوسفند سرمیبریم، دماغشو میبریم ، میزنیم زمین و اب میگیریم تمیز بشه.

الان بذار رو گاز. ابش که جوشید کفش رو بگیر. پیاز بزرگ و زردچوبه و فلفل سیاه یکم بزن. بعد پخت نمک بزن

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دندون هاشو فقط اسی خمیر سیگنال بزن سفید شه جهت مزاح😂🤦‍♀️

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴

دماغشو افقی ببر آب بگیر توش از دهنش میزنه بیرون زبون و دندوناش رو فرچه بکش گوشاشم ببر چشماشو کاری نداشته باش

روغن نریز ولی اگه اهلشی یه تیکه دنبه بنداز توش 

چوب دارچین زرد چوبه یه عالمه پیاز و سیر و یکم نخود بریز 

آنچه مرا نکشد نیرومندترم خواهد کرد    
2728
پاک شده اس ولی دندون و دماغ و چشم که داره

ببین من میگم ی دیگ آب جوش بذار بنداز توش بعد در بیار دوباره توی قابلمه دیگه درستش کن

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 

اول باید ببریش تو حیاط یا تراس دماقشو بکوبی به زمین که اگه کرم توشه خارج بشه. بعد آرواره هاش رو از هم جدا کنی که دو تکه بشه این کارو به شوهرت بگو انجام بده یکم نیرو میخواد‌. بعد که بازش کردی راحت داخل دهن و حلقومش شسته میشه یه اسکاج بدون مواد شوینده بکش تو دهنش و به دندوناش تا تمیز بشه بعد بذارش توی قابلمه و اندازه یه مشت نخود بریز با زرچوبه و کمی ادویه و یه پیاز بزرگ خورد شده روش آب بریز تا روی کله پاچه آب بیاد. بذار بجوشه کفهاش رو بگیر. زیرشو کم کن تا پنج شیش ساعت بپزه. کله خودش چربی پس میده یه وقت روغن نریزی توش

2738
2706