2737
2739
عنوان

خاله شوهرم سرم داد زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 47 پست
کنترل که اصلا نداره خیلی حالمو بد کرد اصلا انتظار نداشتم

مطمئِن باش خودش هم پشیمان هست شما ببخش  تا با آرامش بیشتری برای زندگیش تصمیم بگیره و بهترین تصمیم باشه.

برای شادی روح مادرم و همه رفتگان میشه لطفا 🙏صلوات بفرستید 🤲❤💐
تجربه شه برات دیگه خودت رو قاطی مسائل قوم شوهر نکنی. بیکاری خودتو بده میکنی؟ بذار هرکاری میخواد با ز ...

اره واقعا تقصیر منه خودمو باهاش خیلی راحت میدونستم همیشه میگفتم از مادر شوهرمم بهتره ولی غلط کرد سرم داد زد دیگه جوری باهاش سرسنگین میشم که از این طرفا پیداش نشه اشغال هیچکس تهویلش نمیگیره فقط تنها کسی که هواشو داشت من بودم بره گم بشه

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئِن باش خودش هم پشیمان هست شما ببخش  تا با آرامش بیشتری برای زندگیش تصمیم بگیره و بهترین تصم ...

عزیزم این الان چندین ساله حرفاش همینه منم بحساب خواستم ارومش کنم عمرا هم طلاق بگیره ولی دیگه باهاش حرف نمیزنم جلو همه سکه پولم کرد

2731
اگه میخای حالش رو بگیری دوباره جلوش ازشوهرش تعریف کن واصلا از داد وهوار اون نترس 

نه خوشم نمیاد ازش هر وقت خواستیم بریم بیرون بهشون زنگ میزدیم که باهم باشیم ولی دیگه قطع رابطه اینجوری حالش گرفته میشه بخاطر اینکه از طرف منو شوهرم خیلی بهش رسیده بود

مقصر اصلی شمایید ..به شما ربط نداره طلاق اون خانوم که مشاوره میدی ،مگه ازت خواسته که خودتو انداختی و ...

اره بابا اخه اون بیشعور همیشه میاد پیش من دردو دل میکنه اصلا هم قصدش جدایی الکی میگفت ما خیلی باهم صمیمی بودیم خواستم مثل یک دوست بحساب ارومش کنم که اینجور که میگی شدهرت نیست اخلاقیات خوبی هم داره اما تو راست میگی تقصیر منه بره اصلا همین فردا جدا بشه خودش بدبخت میشه والله

این سه ساله همرو مچل خودش کرده هی میاد میگه اله و بله دو روز دیگه میگه بهتر از شوخرم نیست حالا بحساب ...

برای ارامش خودت و ایشون والعصر بخون و براش دعا کن و بگذر، همه ما آدم ها نسبت بهم ماموریت هایی داریم ، شما از سر خیر خواهی صحبت کردی و نپذیرفته خداوند مهربانیه شمارو میبینه و حالا شما با درک شرایطش از صمیم قلب براش دعا کن .  و خداوند اشرف مخلوقاتش را میبوسد.

خاک ت سرش تعادل روحی روانی نداره حالا که هیچی بش نگفتی  سعی کن محل بز هم بش ندی

واقعا خاک تو سرش بشه بیشعور فک کرده ازش ناراحت نمیشم. چون خیلی صمیمی بودیم ولی هیچکس حق نداره سر مت داد بزنه فک کرده چون سر زبون ندارم احترام هم ندارم منم جوری رفنار کردم تا حساب کار دست همه بیاد

2740
برای ارامش خودت و ایشون والعصر بخون و براش دعا کن و بگذر، همه ما آدم ها نسبت بهم ماموریت هایی داریم ...

ممنونم ازت عزیزم حرفات بوی ارامش میده💋

این سه ساله همرو مچل خودش کرده هی میاد میگه اله و بله دو روز دیگه میگه بهتر از شوخرم نیست حالا بحساب ...

نه به هیج وجه سکه پول نشدین.

بدون هیچ خدافظی رفتم مادر شوهرم گفت کجا میری منم گفتم کار دارم دفه دیگه هم محلش نمیزارم میدونمم چون ...

شوهرت چی گفت!

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/  
بیشعور داشت از شوهرش بد میگفت و هی میگفت میخام طلاق بگیرم منم یکم از خوبیای شوهرش گفتمو بهش گفتم توه ...

ببخشیداااا ولی نباید دخالت میکردی

خاله همسر رو چه به نصیحت

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
برای ارامش خودت و ایشون والعصر بخون و براش دعا کن و بگذر، همه ما آدم ها نسبت بهم ماموریت هایی داریم ...

چقدر  خوبین  شما 😍

Talk like a champion walk like a champion 😎💪👸خواهشا  منو  تو تاپیکای  دعوا  تگ  کنید  دعوا  دوس  دارم 😈
2706