2737
2734
عنوان

خاله شوهرم سرم داد زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 47 پست
بیشعور داشت از شوهرش بد میگفت و هی میگفت میخام طلاق بگیرم منم یکم از خوبیای شوهرش گفتمو بهش گفتم توه ...

وا بگو خوبیتو میخواستم تحویلش نگیر

حتما همینجوری اخلاقش بده که شوهرش داره طلاقش میده

اگه میخوای خانم جذابی باشی،مثل یه ملکه رفتار کن.تو تاپیک هام از تجربه خودم و دیگران برای زیبایی و رسیدن به خودمون و روانشناسی مینویسم.میخوای ملکه ی خوشگل باشی به تاپیک هام سر بزن  
دلم میخواد  چیهههه دیگه برو بزن فکشو بیار پاین  ما هواتو داریم داداچ

اینقدر اعصابم خورد بود با این حرفت خندم گرفت طفلک دخترم خوشحال شد

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ، دلیلش هر چه که هست ، یعنی ایشون کنترل خشم ندارن ، فکرت رو درگیر نکن ، براش دعا کن چون رنج میک ...

کنترل که اصلا نداره خیلی حالمو بد کرد اصلا انتظار نداشتم

2728
بیشعور داشت از شوهرش بد میگفت و هی میگفت میخام طلاق بگیرم منم یکم از خوبیای شوهرش گفتمو بهش گفتم توه ...

خب راست گفته😐 به تو چه که توی مسائل و زندگی اونا نظر میدی😶😬

" عشق جان " ؟ خوش به حال من 😍 که تو جان منی❤💋

تجربه شه برات دیگه خودت رو قاطی مسائل قوم شوهر نکنی. بیکاری خودتو بده میکنی؟ بذار هرکاری میخواد با زندگی ش بکنه

اشکالی نداره ، اینجور مواقع افرادی که در شرف جدایی هستن دوست دارن فقط شنونده باشی براشون و اگر راهنمایی خواستن اوونموقع وقت گفتن خوبیها هست.

ایشوت الان خشمگین هست بخاطر شرایطش.

برای شادی روح مادرم و همه رفتگان میشه لطفا 🙏صلوات بفرستید 🤲❤💐
2740
وا بگو خوبیتو میخواستم تحویلش نگیر حتما همینجوری اخلاقش بده که شوهرش داره طلاقش میده

اگه میفهمید که اینجوری سرم داد نمیزد زنیکه خرفت

اشکالی نداره ، اینجور مواقع افرادی که در شرف جدایی هستن دوست دارن فقط شنونده باشی براشون و اگر راهنم ...

این سه ساله همرو مچل خودش کرده هی میاد میگه اله و بله دو روز دیگه میگه بهتر از شوخرم نیست حالا بحساب اومدم حالشو خوب کنم اخه من اینجور مواقع دلم میخواد بگن شوهرت خوبه بد لین نباش جوری بهم پرید از عصبانیت دستام داره میلرزه

مقصر اصلی شمایید ..به شما ربط نداره طلاق اون خانوم که مشاوره میدی ،مگه ازت خواسته که خودتو انداختی وسط 

بعد وقتی یه آدم ناراحته با شوهرش جلوش هرگز نباید طرفو شوهرشو بگیری تازهبکی تو مقصری 

اگه میفهمید که اینجوری سرم داد نمیزد زنیکه خرفت

ولشکن عزیزم.البته من خودم بهتر از ایشون نیستم ولی اگه دادو بیداد میکنه که هیشکی تحملشو نداره

شاید اخلاقشه پلی تحویلش نگیر

اگه میخوای خانم جذابی باشی،مثل یه ملکه رفتار کن.تو تاپیک هام از تجربه خودم و دیگران برای زیبایی و رسیدن به خودمون و روانشناسی مینویسم.میخوای ملکه ی خوشگل باشی به تاپیک هام سر بزن  
این دفعه م سرسنگین باهاش محل نده

بدون هیچ خدافظی رفتم مادر شوهرم گفت کجا میری منم گفتم کار دارم دفه دیگه هم محلش نمیزارم میدونمم چون باهاش قهر کردم دیرتر میاد 

2706