2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه یکساله دارین 😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 34 پست
عزیزم گوشت هرروز توی شیشه بدیم بد نیس برا سلامتی بچه؟من هرروز درست میکنم براش در حد بیست میل میشه ک ...

نه چه بدی بمب آهنه پسر من عاشقشه خیلی بهتر از قطره آهن که خدا میدونه از چی درست شده

برای حاجتم لطفا به صلوات بفرستید
من که پسرم نخورد بهش ندادم همه چیزش هم نرماله آزمایش دادم رشدش هم عالیه سعی کردم طبیعی جایگزین کنم گ ...

خب وفتی بچه نمیخوره و بد غذاس مجبوری بهش ویتامین بدی شما خوش شانسی ک بچت همه جیز میخوره 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فردا براش میگیرم واقعا ممنونم ازت 

قربونت عزیزم . ایشاالله که خوشش بیاد و بخوره❤

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
بچه منم درست حسابی نمیخوره سعی میکنم با بازی بهش بدم

خب همونو میخوره من پسرم انقد بد غذاس هیجوره نمیخوره گاهی اوفات از دستش یه گریه میفتم 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2738
خب همونو میخوره من پسرم انقد بد غذاس هیجوره نمیخوره گاهی اوفات از دستش یه گریه میفتم 

الهی شاید دندان درمیاره پسر من دندان درآوردنی هیچی نمیخوره

برای حاجتم لطفا به صلوات بفرستید
یعنی چی گوشت‌تو‌شیشه میشه‌توضیح بدین 

عزیزم یه تیکه گوشت گوسفند ماهیچه بهتره میندازی تو شیشه درشم فلزی باشه میزاری تو قابلمه آب چند ساعت میپزه عصارش کامل درمیاد بعد میزاری خنک میشه با یه جاقو زیر در شیشه میندازی که هوای داخلش خالی بشه تا بتونی درشو باز کنی 

بعد آب گوشت داخل شیشه رو کمی نمک بزن بده بچه بخوره در حد چند قاشق غذاخوری میشه عالیه و مقوی