2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه یکساله دارین 😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 34 پست
طعم شیر و تغییر نمیده پسرم خیلی حساسه

دختر من توی هفت هشت ماهگی خیلی حساس شده بود.دارو نمیخورد همش بالا میاورد.ول بیبی توی شیرش بهش میدادم اوکی بود.اونموقع ۲۵۰ تومن بود.ولی خیلی مولتی خوبیه.اشتهارو زیاد میکنه

یه کار دیگه هم که میشه بکنی شیره انگور جایگزین آهن کن.یه سی سی بریز تو شیرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیه میشه توضیح بدین‌منم به پسرم بدم؟؟؟

ی تیکه گوشت اندازه ی قوطی کبریت میندازی داخل ی شیشه مربایی سرشومحکم میبندی میذاریش تو یه قابلمه اب اندازه ای بریز توش ک شیشه مربا توش شناور نشه بعد زیرشو کم میکنی پنج شش ساعت روحرارت باشه اگه ابش کم شد اب جوش بیار اضافش کن اب سرد توش نریزی ک شیشه میترکه یا شیشه رو تو اب جوش ننداز ک میترکه بعد اون ابی ک توشیشه جمع میشه میدی بچت نوش جون کنه شیشه ک سرد شد درشو باز کن

2728

منم پسرم اوایل نمیخورد دیگ شیشه ها رو دادم دستش باهاشون بازی کرد و منم حین بازی دادم بهش بعدش سریع اب دادم خداروشکر الان دیگ میبینه خودش دهنش رو باز میکنه باهاش لج نکن وقت بزار 

عضو گروه رز بنفش وزن اولیه ۱۰۷ 🔓وزن فعلی ۹۴ 🔓هدف اول ۸۹🔒هدف دوم ۸۴🔒 هدف سوم ۷۹🔒هدف چهارم ۷۴🔒هدف پنجم🔒 ۶۹هدف ششم 🔒۶۴هدف نهایی ۵۹🔒