2733
2734
عنوان

اونایی که لتروزول خوردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 76 پست
واسه منم امپول نداد فقط شیاف پروژسترون داد نمیدونم والا بهش بگو امپول بدن 

دکترم پروفسور هستشورییس ناباروری تو کرمانشاه خیلی اروم اروم پیش میره ی دکتردیگه رفتم بهم امپول منوتروپین داد گفت از شب ۸تا ۱۲ شبی دوتابزن منم ترسیدم رفتم پیش این دکترگفت اصلا ازاین امپولانزن خطرناکه....فک نکنم بگم واسم بنویسه کارخودشومیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکترم پروفسور هستشورییس ناباروری تو کرمانشاه خیلی اروم اروم پیش میره ی دکتردیگه رفتم بهم امپول منوتر ...

خیلی طول میکشه پس

ببین واسه شوهرت فولیک اسید ویتامین  ای400 و پودر اندروفرتی اندازه 30 روز بگیر بده بخوره 

شوهر منم ضعیف بود تحرکش الان اوکی سده با این قرصا

خودتو بسپر دست دکتر 

2740
خیلی طول میکشه پس ببین واسه شوهرت فولیک اسید ویتامین  ای400 و پودر اندروفرتی اندازه 30 روز ...

اخه گفت فعلاواسه تو زوده شاید باقرص جواب بگیری اگه جواب ندادبعدسراغ چیزای دیگه میریم به نظرت باتحرک پایین میشه باردارشد؟؟؟تحرک توجنسیت تاثیرداره؟؟؟واسم فرقی نمیکنه فقط ی نفر گفت خاستم ببینم تاثیرداره

۲۸سالمه

سنت خوبه برا بارداری داروها روت جواب میده

چند وقته تنبلی داری؟

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
اخه گفت فعلاواسه تو زوده شاید باقرص جواب بگیری اگه جواب ندادبعدسراغ چیزای دیگه میریم به نظرت باتحرک ...

با تحرک پایین بعید میدونم زود باردار شی خیلی طول میکشه اینجوری ک دکترت لفتش میده 

من یک ساله اقدامم 10 ماهش بخاطر تحرک شوهرم بود 

اره رو جنسیتم تاثیر داره 

کمتر از دوسال میشه مجردی هم رفتم گفت تا بارداری دارونیازنداری ولی تومجردی فولی ۱۴داشتم

پس جای نگرانی نیست به امید خدا به زودی جواب میگیری

برا منم دعا کن تنبلی شدید دارم.هیچ دارویی روم جواب نمیده

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
2706