2726
عنوان

اونایی که لتروزول خوردن بیان

322 بازدید | 76 پست

دوستان تنبلی شدید دارم ازروزسوم شبی دوتالتروزول به مدت ۵شب خوردم الان شب ۸پریودم میشه دارم ازدردمیمیرم تخمدانم وزیرشکمم تیرمیکشه یکمم پیاده روی کردم دردش بدترشد قرارشد ۱۰سیکلم برم دکترببینه شمامیدونین بایدچیکارکنم ۱۰سیکل واسه چیه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا اینکه ببینه سایز تخمکت چند شده و به داروی دیگه نیاز هست یا همینا جواب میده

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
2728
امکان داره فولی ازادنشه چقد احتمالش هس کیست بشه

فکر نمیکنم.احتمال زیاد جواب داده که درد تخمدان داری

دوره چندمه مصرف میکنی؟بچه داری یا بارداری اوله؟

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
فکر نمیکنم.احتمال زیاد جواب داده که درد تخمدان داری دوره چندمه مصرف میکنی؟بچه داری یا بارداری اوله؟

بارداری اولمه و۸ماه ازدواج کردم که ۳ماه اقدام بودم امروز همسرمم از داد میشه ازمایش همسرمم تو تاپیک قبلی نگاه کنین اگه چیزی فهمیدین بگین

بارداری اولمه و۸ماه ازدواج کردم که ۳ماه اقدام بودم امروز همسرمم از داد میشه ازمایش همسرمم تو تاپیک ق ...

من اصلا از آزمایش سردرنمیارم.چند سالته؟

2706