2737
2739
یعنی به دوستش گفته بود جریانو؟!!! ببین اول از همه با یه مشاور صحبت کن اینارو همش براش بگو تا بهت را ...

اره 😭😭😭😭گفته بود 😭😭😭 از خدا میخوام به من گفته بیوه یعنی میوه و بهم هزارتا حرف زده خودشم زندگی عاشقانش از هم بپاشه و اونم طعم طلاقو بچشه و بفهمه چه دردیه دلش بشکنه نابودشه 😭 

از مشاور تلفنیاستفاده کن سرچ کن شماره دارن  من شماره نداشتم وگرنه بهت شماره مشاور میدادم ولی ت ...

🙏🙏🙏 بیشترین چیزی که ارومم میکنه ببینم خدا زندگیشو نابود میکنه و انتقاممو ازش میگیره😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🙏🙏🙏 بیشترین چیزی که ارومم میکنه ببینم خدا زندگیشو نابود میکنه و انتقاممو ازش میگیره😭😭😭

ببین اینکه خدا میزاره تو کاسش حتما اینکارو میکنه شک نکن 

بخدا دیدم که میگم شاید الان زندگیش خوب باشه ولی خدا صبرش زیاده به موقش ببین چیکارش میکنه باور کن  این حالتو تجربه میکنه 

2728
ببین اینکه خدا میزاره تو کاسش حتما اینکارو میکنه شک نکن  بخدا دیدم که میگم شاید الان زندگیش خو ...

ده سال بیست سال دیگه به دردم نمیخوره اوج جوونیم این دردو گذاشت رو دلم از سادگیم و بیچارگیم سواستفاده کرد میخوام اونم تو اوج جوونیش جواب پس بده 

من تا حالا ندیدم کسی بهم ظلم کنه خدا جوابشو بده 😭😭😭

ده سال بیست سال دیگه به دردم نمیخوره اوج جوونیم این دردو گذاشت رو دلم از سادگیم و بیچارگیم سواستفاده ...

صبر داشته باش قرار نیست ده یا 20 سال دیگه باشه

من خودم بهم ظلم شد بعد از 2 سال طرف خدا همچی گذاشت تو کاسش نمیدونست از کجا خورده شاید امسال شاید 2 سال دیگه ولی حتما جوابشو میگیره شک نکن

صبر داشته باش قرار نیست ده یا 20 سال دیگه باشه من خودم بهم ظلم شد بعد از 2 سال طرف خدا همچی گذاشت ت ...

برام دعا کن 😭😭😭توروخدا 😭😭😭 خدا صدامو نمیشنوه 😭😭😭نه شب دارم نه روز 😭😭😭چندین بار خواستم خودکشی کنم فقط بخاطر پدرومادرم نکردم دلم به اونها میسوزه 😭😭😭

🙏🙏🙏😭😭😭قربونتون برم🙏 ولی از عدالت خدا ناامیدم خیلی😭😭😭 همیشه سر نمازام میگفتم خدایا آبرومو ...

خدا نکنههه عزیزمممم🥺

گریه نکن دورت بگردم من🥺

از عدالت خدا تا امید نباش و سعی کن همه چیز رو به خودش بسپاری و فقط و فقط چشم امیدت به خدا باشه💚

خدا می‌دونه چجوری و کی با اینجور آدما تسویه حساب کنه که بهتر باشه❤️

خوشگلم تو فقط سعی کن آروم باشی و دیگه به این موضوع فکر نکنی 🥺

نه جلوی چشم اون باش نه زنگ بزن و نه هیچی 

اگه تونستی و کسی همراهیت کرد میتونی بری گزارشش کنی و بدون اون هیچ کاری نمیتونه کنه وقتی با قانون روبرو بشه حتی ممکنه بخاطر اینکار حکم اعدام هم بهش بدن

از هیچی جز خدا نترس چون هر کسی از خدا بترسه از هیچی نمیترسه ولی هر کس از غیر خدا بترسه خدا اونو از همه چی میترسونه😊

همه چیو بسپر به خدا اونه که بهتر می‌دونه چیکار کنه💚

ناراحتیتو نبینم آبجی خوشگلم فقط سعی کن آروم باشی و توکلت به خدا باشه❤️

ان شاءالله که بحق آبروی شیعه ها آبروی تو هم حفظ میشه و اون فرد به سزای عمل پلیدش میرسه🤲🏻

2738
خدا نکنههه عزیزمممم🥺 گریه نکن دورت بگردم من🥺 از عدالت خدا تا امید نباش و سعی کن همه چیز رو به خو ...

ممنونم 🙏🙏🙏 فداتونشم 🙏🙏🙏

نمیتونم از طریق قانون برم بخاطر آبرومون 😭

فقط میخوام خدا بدترین انتقامو ازش بگیره 

عین من تو جونی کل آرزوهام نابود شد اونم زندگیشو و جونیش نابود شه 😭😭😭

برام دعا کنین 🙏🙏🙏

ممنونم 🙏🙏🙏 فداتونشم 🙏🙏🙏 نمیتونم از طریق قانون برم بخاطر آبرومون 😭 فقط میخوام خدا بدترین انت ...

خدا نکنه عزیز دلم🥺❤️

دورت بگردم خواهر که اینقدر حفظ حیا و ابرو برات مهمه🥺❤️

خدا برات امتحان سختی گذاشته چون میخواد موفق بیرون بیای و بهش نزدیکتر بشی 😍❤️

نه آرزوهات نابود نشده خوشگلم خدا کاری می کنه برات که عین معجزه باشه 😊💚

امید داشته باش❤️

همه چیو بسپر به خدا 💚

عدالت خدا ردخور نداره😇❤️

ان شاءالله که حال دلت زود زود خوب بشه خواهر مهربونم❤️

ممنونم 🙏🙏🙏 فداتونشم 🙏🙏🙏 نمیتونم از طریق قانون برم بخاطر آبرومون 😭 فقط میخوام خدا بدترین انت ...

انتقام بگیر

یه زنه خراب بفرست سراقش ازش موقع رابطه عکس و فیلم بگیره بعد پخش کنین به همین راحتی هم ابروش میره هم زنش میزارع میره

الان یسری میریزن سرم ولی 

جزا همچین مردی همینه 

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂
خدا نکنه عزیز دلم🥺❤️ دورت بگردم خواهر که اینقدر حفظ حیا و ابرو برات مهمه🥺❤️ خدا برات امتحان سختی ...

ممنونم ♥️♥️♥️ 

خیلی مهربونین فداتونشم 🙏

برام دعا کنین 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

ممنونم ♥️♥️♥️  خیلی مهربونین فداتونشم 🙏 برام دعا کنین 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

دورت بگردم عزیزم❤️

خدا نکنه 🥺❤️

ان شاءالله که هر چی صلاحته اتفاق بیوفته برات🤲🏻💚

نعمتای بهشتی روزیت🥰💚

2706