2737
2734

استارتر عزیز سلام و با آرزوی براورده شدن حاجت ها و ارزوهات 😍⚘

۱۴ روز تاپیک سفره صلوات داشتیم ، هر روز برای یکی از چهارده معصوم صلوات فرستادیم. آخرین تاپیک هست که سفره صلوات امام زمان (عج) هست🌼🌼🌼

بیاین شرکت کنین آخرین روزه 😍😔💔💖⚘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5080030/سفره-صلوات-هدیه-به-آقا-امام-زمان-حضرت-مهدی-موعود-عج-روز-آخر?page=1

الهی به امید خودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین دوست خوبم.. همه چی گذراست .. به این موضوع فک کن ۵ سال دیگه بازم این موضوع انقد ناراحتت میکنه؟ 

همه چی با گذشت زمان درست میشه..درست نشد فراموش میشه.. هر شب زیارت عاشورا بخون .. با اعتقاد قلبی و از ته دل بخون ... حداقلش اینه ارومت میکنه ...

هیچ مشکلی وجود نداره که حل نشه به جز مرگ

همه چی رو بسپار به خدا 

2738
ببین دوست خوبم.. همه چی گذراست .. به این موضوع فک کن ۵ سال دیگه بازم این موضوع انقد ناراحتت میکنه؟&n ...

چقدر خوب گفتی

اروم شدم

تیکر رسیدن ب هدفمه..خدایا میدونم موفق میشم اخه امیدم فقط تویی💚😍
هی خواهر هر گوشه دل ما هم غمه.. خدا رو شکر عمر بشر همین هفتاد هشتاده.. اگه مثل زمان حضرت نوح یا حضرت ...

😭یکی با دوز و کلک وارد زندگیم شد و... 😭😭😭 

حتی نمیتونم بگم 

هر روز منتظرم خدا جوابشو بده ولی روز به روز خوشبختتره

مشکل من دیگه حل نمیشه 

عزیزم داری معما طرح میکنی؟ نمیخوای مشکلتو بگی چرا تاپیک زدی؟ ایشالا ک حالت خوب بشه

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
😭یکی با دوز و کلک وارد زندگیم شد و... 😭😭😭  حتی نمیتونم بگم  هر روز منتظرم خدا جوابشو ...

بهت تجاوز کرد و رفت؟

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2706