2737
2734

با کسی دوست بودم نظامی بود پلیس بودم مامانم ازش بدش میومد چون چندبار باهام بدحرف زد گ یکم زور میگفت بعضی مواقع مامانم عصبانی میشد هروقت اون میومد سمتم منم اخرین بار باهاش بهم زدم 

امروز رفته بودم جواب ازمایشمو بگیرم یه دوری ام زدم پیاده بت لباس پلیس دیدمش 😢😢😢😢یهو زد رو ترمز نمیدونم منو دید یانه برگشت به سربازش گفت خیلی دوستت دارم بخدا منم رومو کردم اونور رفتم بعنی منو دیده😔😔😔😔😔حالم خیلی بد شد یاد اون موقع ها افتادم مامانمم واقعا سلیته بازی درمیاره تا اسم. اون میاد نمیراره من یه کلمه حرف بزنم دفعه پیش دادو بیداد در خونه رو باز کرده جبغ و داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به سربازه گفت خیلی دوستت دارم؟؟؟؟🤨🤨

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

اگه تو رو ندیده ، با سربازشم نبوده ،با یه دختر دیگه تو خیابون بوده 🤔

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2740
به سربازه گفت خیلی دوستت دارم؟؟؟؟🤨🤨

تا منو دید نمیدونم دید یانه اخه من عینکی ام عینکمو برداشته بودم با ماسک بودم یهو چنان زد رو ترمز صداش اومد بعد اونو گفت

بابا هیچکس نبود فقز من بودم 

پس چرا میپرسی یعنی منو دیده؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.