2737
2739
عنوان

کامپوزیت دندان چقد هزینش بالاس

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 25 پست
والا من خاهرشوهرم دندونای خیلی زرد بود فقط دندونای بالاس رو کامپوزیت کرد خیلی خوب شده بود .اما یکی ا ...

خداروشکر دیگه لثه دیده نمیشه فقط این یه عیبو تدارم😂😂😂

چقد هزینه کردن جفتشون

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس طرف ما خیلی خوبه قیمتا ده تا دندون بالا یک میلیون یعنی هر دندون 100هزار بالا پایین دومیلیون

کدوم شهرین؟کارشون خوبه؟ب نوع کامپوزیتم بستگی داره فک کنم سرامیکیشم هست البته خیلی کم اطلاع دارم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2731
کدوم شهرین؟کارشون خوبه؟ب نوع کامپوزیتم بستگی داره فک کنم سرامیکیشم هست البته خیلی کم اطلاع دارم

سرامیکی گرونتره. جنسش بهتره

کامپوزیت ونیر خیلی خوبه قیمتش هم مناسب .

شنا کجا هستید؟ 

سرامیکی گرونتره. جنسش بهتره کامپوزیت ونیر خیلی خوبه قیمتش هم مناسب . شنا کجا هستید؟ 

مازندران

2738
دندونم یکم زرده اصلا باهیچی سفید نمیشه مثلا میشه ۸تاردیف بالا رو کامپوزیت کنم

عزیزم من کامپوزیت کردم پارسال نگهداریش خیلی سخته همش باید نخ دندون و مسواک بزنی مراقب باشی نشکنه زردچوبه بزن به دندونات سفید میشه کامپوزیت مراقبت میخاد من پارسال واحدی 500 زدم 17واحد 

مثبت فکر کن و سعی کن همیشه ادم به درد بخوری باشی
راستی من یکی از دندون ردیف بالاییم رو خراب بود درست کردم فکنم من نمیتونم کامپوزیت کنم 

مگه دندون خراب باشه نمیشه انجامش داد 

عزیزم من کامپوزیت کردم پارسال نگهداریش خیلی سخته همش باید نخ دندون و مسواک بزنی مراقب باشی نشکنه زرد ...

ارزش داشت؟