2733
2734
عنوان

کامپوزیت دندان چقد هزینش بالاس

250 بازدید | 25 پست

خیلی دوس دارم دندونامو کامپوزیت کنم ولی هزینش سرسام اوره.. میشه فقط دندونای ردیف بالا رو کامپوزیت کرد؟تابلو میشه فک کنم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره میشع .اکثرا دندونای بالاتر کامپوزیت مبکنن

دندونم یکم زرده اصلا باهیچی سفید نمیشه مثلا میشه ۸تاردیف بالا رو کامپوزیت کنم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
چنده مگه من ی بار دوستم گفت پارسال پرسیده ده تا ردیف بالا ده تا ردیف پایین دومیلیون

اینجا گفتن واحدی پونصد

2738
دندونم یکم زرده اصلا باهیچی سفید نمیشه مثلا میشه ۸تاردیف بالا رو کامپوزیت کنم

والا من خاهرشوهرم دندونای خیلی زرد بود فقط دندونای بالاس رو کامپوزیت کرد خیلی خوب شده بود .اما یکی از اشناهامون ک فقط دندونای بالاش  کامپوزیت کرد موقع خندیدن لثه هاش هم دیده میشه خیلی بد ب چشم میاد .ب نوع خندیدنت بستگی داره

خیلی زیاد گفتن بهت عزیزم .واحدی سیصد و خورده ای.کامپوزیت خیلی خوب 

چ خوب..

نه عزیزم واحد یعنی هر یک دندون 

پس طرف ما خیلی خوبه قیمتا ده تا دندون بالا یک میلیون یعنی هر دندون 100هزار بالا پایین دومیلیون

صبرمیکنم چون بی نهایت ب خدا اعتماد دارم😊بنده عزیز خدا هستم 😍😌
2706