2737
2734
عنوان

قصاب زنان👎

| مشاهده متن کامل بحث + 1860 بازدید | 71 پست
با نظر شما و فمینیسم ها کاملا مخالفم با عرض معذرت وقتی خداوند این همه زیبایی ب من عطا کرده چرا ازشون ...

اگه خداوند زیبایی عطا کرده، موی بدن هم عطا کرده پس همه با هم زیبان

زیبایی و زشتی تو دید ما هاست ، الان جامعه بهت القا کرده که موی دست زنها زشته و تو اینطور فکر میکنی چطور صد سال پیش کسی اینطور فکر نمبکرد و زنها همه موی دست داشتن

مو رو کامل زدودن با حموم فرق داره، اره حموم برای بهداشته کسی نمیگه حموم نرو، بعضی ها میگن مو رو زدن بخاطر بهداشت، در صورتیکه چطور بهداشت فقط برای زنان است و همون مو روی بدن مرد مشکلی برای بهداشت ایجاد نمیکنه

اگه خداوند زیبایی عطا کرده، موی بدن هم عطا کرده پس همه با هم زیبان زیبایی و زشتی تو دید ما هاست ، ا ...

حتما دلیلی داشته ک خداوند موی بسیار کمی هم ب زنان عطا کرده 

و موی بیشتری ب مردان 

انسان فوق العاده کم مو و موی کمی روییده میش روی بدن 

ایرانی ب دلیل خوردن مواد هورمونی زیاد موهاشون زیاد 

ی پا با پر از موی سیاه بهتر یا ی پای صاف یکدست بهتر خودمون گول نزنیم قطعا بدن بی مو بهتر بدن پر از مو مخصوصا ما ایرانی ها ک اینقدر مو داریم موهامونم اکثریت مشکی 

شاید رفع موی دست و پا بخاطر نظافت نباش ولی موی زیر بغل و بیکینی باعث هزاران بیماری میش 

در ضمن قرار نیست مردا هرطور هستن من زن هم همونطور باشم اگ اینجوری بریم هیکلمون و مثل مردا کنیم ریش و سیبیل دربیاریم ابروهامون و مرتب نکنیم 

خیلی مسخرست مقایسه زن و مرد تو این مورد 

هرجی باش من خانوم ممکن مهمون داشته باشم این موی دستم بریزه داخل غذا حالت بد نمیش شما 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خداوند زیبایی عطا کرده، موی بدن هم عطا کرده پس همه با هم زیبان زیبایی و زشتی تو دید ما هاست ، ا ...

عزیزم تلاش برای اینکه چیزیو به کسی بقبولونی که از بچگی با این تفکر بزرگ شده بیهوده هست

کسی که خودش زن هست و با این تفکر خودشو جنس دست دو محسوب میونه هیچوقت فکرش درست نمیشه

خودتو خسته نکن گلم

دنیا دو روزه که تازه یه روزشم تعطیله...خودتو ناراحت نکن
عزیزم تلاش برای اینکه چیزیو به کسی بقبولونی که از بچگی با این تفکر بزرگ شده بیهوده هست کسی که خودش ...

زنان ایرانی میلیون هاتومن خرج عمل های زیبایی با ریسک هاوخطر های بالا میکنن وهزاران درد و خونریزی وحتی احتمال عفونت وآسیب های جدی روبه جون میخرن و کلی لوازم آرایش بیش ازاندازه استفاده میکنن و تزریق انواع ژل ها و... که بعضا باعث عفونت های شدید میشه اینکارهاروانجام میدن به اسم 

اعتمادبنفس

واسه دل خودمون 

من با آرایش درحدتعادل ،عمل زیبایی اگر نقصی دربدن باشه که واقعا زشتی ایجادکرده باشه،رسیدگی به تیپ،زدودن موها واستحمام وحفظ طراوت اصلا مخالف که نیستم بسیار موافق هم هستم اما درحد نرمال.نه اینکه تمام زندگی وفکر ووقت وانرژی وپولمون بشه عمل.

متاسفانه اروپا باعلمشون پیشرفت کردن ما هم درمصرف لوازم آرایشی وعمل های زیبایی رتبه های نخست روداریم

ممنون ازپست خوبت استارتر عزیز😍

2728
کالری شماری برنامه داری؟ اول که وزنم بالا بود چند کالری میخوردی ؟ ورزش چند ساعت تو روز 

این که گفتی یعنی چی

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

عمل لابیلا به درد نخور ترین عمله 

اصلا لازم نیس 

من عمل واژینوپلاستی انجام دادم 

بافت داخل واژنم بعد زایمان شل شده بود 

خداروشکر الان راضیم و مث قبل شدم 

عمل خیلی اسونی هم بود

ولی از لابیا وحشت دارم نمیدونم چتور بعضیا طاقت دارن 

دیونن بابا

من یادمه یکی از فامیلامون فوق تخصص بود. یه مدت پیشش بودم تا کاراش راه بیافته منشیش نبود. یه دختری اهل کره ی جنوبی بود با دوست ایرانیش اومده بود دکتر ... خیلی سفید و خوشگل . یادمه قشنگ اونی که برای مردم ما سیاه و زشته و فلانه برای اون دو برابر اینطور بود. اصلاااا براش مهم نبود میخندید و و رفتار عادی داشت. 

بعد اونوقت تو ایران دختر کبری خانوم برای اصغر سگ سبیل میره اونجاشونو خوشگل میکنه...😏

2738
این که گفتی یعنی چی

کدوم 

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
زنان ایرانی میلیون هاتومن خرج عمل های زیبایی با ریسک هاوخطر های بالا میکنن وهزاران درد و خونریزی وحت ...

خوشحالم که طرز فکرتون اینه👏❤

ممنون از شما که وقت گداشتین و تاپیک رو خوندین

دنیا دو روزه که تازه یه روزشم تعطیله...خودتو ناراحت نکن