2726
عنوان

قصاب زنان👎

1848 بازدید | 71 پست

توروخدا توروخدا فکر عمل لابیاپلاستی رو از سرتون بندازین بیرون...

من خودم به عینه چند نفرو دیدم که بعد از این عمل تا ماه ها با عفونت ناحیه تناسلی مواجه شدن و از درد و سوزش فقط گریه میکردن

چرا خودتونو دوست ندارین؟

اصلا مردی رو میشناسین که به فکر عمل زیبایی الت تناسلیش باشه؟

چرا اعتماد به نفس ندارین؟

شریک جنسیتون میگه گشادی،واژنت سیاهه،زشته و...؟؟؟

خب شما هم در برابرش بگین مال تو هم سیاهه و فلانه و فلانه

اصلا این تیرگی طبیعیهههه

چرا خودتونو میسپرین به قصاب زنان؟؟؟

هیچ جای دنیا این عمل انقدر موسوم نیست که توی ایران انجام میشه...

چرا؟؟؟چون همه دنبال این عملن

چرا؟چون اعتماد به نفس ندارن...

عکس ناحیه تناسلی کسی که عمل کرده و عفونت کرده رو هم دارم ولی نمیتونم بذارم چون میدونم قطعا تاپیک میترکه

توروخدا خودتونو دوست داشته باشین

دنیا دو روزه که تازه یه روزشم تعطیله...خودتو ناراحت نکن

یعنی عمل زیبایی؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند وقت پیش یه دهه هشتادی مجرد تاپیک زده بود دنبال دکتر برای این عمل میگشت

فکر کن 🤦‍♀️

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728

چرا فکر میکنید همه زنا ب خاطر مردا ب خودشون یمرسن 

قصدم دفاع از این عمل نیست

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

وای دقیقا منم یه تاپیک زدم سر زایمان طبیعی همه اومدن گفتن اره گشاد میشه سیاه میشه زشت میشه خوب نیس یکی میگفت باید بعدش ادم بره عمل زیبایی من‌نمیدونم چرا با روند طبیعی بدنشون کنار نمیان😑

باشه

سلام، عزیزم چطوری لاغر شدی😀

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
چرا فکر میکنید همه زنا ب خاطر مردا ب خودشون یمرسن  قصدم دفاع از این عمل نیست

کسی که پایین تنش رو عمل میکنه جز برای رابطه پس برای چی؟

حالا عمل بینی و... برای اعتماد بنفس ورضایت خوددختر هم هست اما پایین ..دیگه واسه مرداست 

2706