2733
2739
عنوان

چخبر حج خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 67 پست
داغونم. از یه طرف انتخاب رشته از یه طرف تصادف همسرم از یه طرف به کما رفتن فرد

اخی 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی شوهرم امروز دیر میاد ناهار نخوردم هنوز😭هی زنگ میزنه ناهارتو بخور ولی تنهایی نمیچسبه..ته چینم دو ساعته تو فره ب نطرتون داغون شده الان؟😑😑اولین باره تو فر میذارم

به نیت 
2731
داغونم. از یه طرف انتخاب رشته از یه طرف تصادف همسرم از یه طرف به کما رفتن فرد

ان شاالله بهوش بیاد

کی مقصره ؟

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738
🤣🤣🤣🤣خدانکشت

😂 دیدی چقدر امروز فکر میکنم 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین 🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤️ حامله نیستم از تیکر خوشم میاد ❤️ قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون ❤️ 

لم دادم روی مبل بشدت خوابم میاد ولی دلم نمیاد گوشی روبزارم..خونه هام تمیزه فقط ظرفای ناهار😓ذهنمم درگیر تولد خواهرمه میخان سوپرایزش کنن جشن بگیرن براش تدارک دیدن شوهرشم الان زده زیرش ک نمیتونم توی جشن باشم😟نمیدونم چرا؟روی اعصابمه البته خودم ازشون دورم نمیتونم برم😳دعاکنید شوهرش بره ..

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
😂 دیدی چقدر امروز فکر میکنم 

😂😂😂😂یاده شوهرم افتادم که بهم میگه مگه نگفتم تو فکر نکن عزیزم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘