2733
2734
عنوان

هرگززززز به عنوان یه دختر این کارو انجام ندین⛔

| مشاهده متن کامل بحث + 6359 بازدید | 334 پست
عزیزم منظور همینه .روش دخترانه برای جذب خیلی بیشتر جواب میده تا روش مردانه و رک و صریح پیشنهاد دادن& ...

اره تازه خیلی ام سخت به دست اومدم خودم رفتم سمتش ولی دوماه هر روز صب ساعت ۶ بیدار میشد تا دو کلمه تو دایرکت اینستا با من حرف بزنه چون شمارمو نداشت و منم فقط اون ساعت یه رب آنلاین بودم تو اینستا..😛😛بعد از دوماه تونست شمارمو بگیره😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره تازه خیلی ام سخت به دست اومدم خودم رفتم سمتش ولی دوماه هر روز صب ساعت ۶ بیدار میشد تا دو کلمه تو ...

منم همینکارو میخام کنم . خدا کنه به شماره گرفتن برسه 😂

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را🙂  
چرا نمیگی عنوان خودم؟

شما چرا به همه گیر میدی

خوب نظر خودشه دیگه, گفته من به عنوان یک زن

نگفته شما باید مثل من باشین

نظرتونو دارید به همه تحمیل میکنید! 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

میان میپسندن اخر هزارتا مکافات .وای ب حالی ک ما پیشنهادو داده باشیم.تا ی دعوا شه بگه تو اول اومدی جلو.کسانی که میگن باید برید پیشنهاد بدید لطفا کتاب موفیت.شفای زندگی.مرا دریاب رو بخونن.همه اینها الکی میگن شما نوجوان ها میدونید چی میگید.یه خانومی از شوهرم تو مجردیش خواستگاری کرده بود.شوهرم میگه همه دوستاش اون دخترو بی ارزش دیدن.و گفتن دورو زمونه برعکس شده.گفت یکی از دوستاش به دختره در جواب گفته عزیزم ما پسرها اگر از کسی خوشمون بیاد تو سه سوت میاییم درخواست میدیم.اگر تا الان دوستم بهت پیشنهاد نداده یعنی باهات حال نکرده

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
2738
طرف چیکار کرد؟

رل زدیم

ببین تو ابراز علاقه کنی که همه چی تموم نمیشه

من فقط شروع کننده بودم بهش گفتم دوستت دارم الان ولی این که بخواد ادامه دار بشه بستگی به خودت و رفتارات داره،پیشنهاد ادامه دار بودنشم تو به من باید بدی

بعد با هم معاشرت کردیم بیشتر همو شناختیم بعد با ابراز علاقه اون دوست شدیم

هیچ چیزیم در مورد این که من ازش خوشم میاد مطرح نشد بعدها

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

تا وقتی چنین کلمه/ جمله هایی اعم از "هرگز به عنوان یه دختر این کارارو انجام ندین" دیدید ، بدونید اول باید کلیشه های جنسیتی براشون شکسته شه.

لبخند یادت نره :)
قضیه ش مفصله😁

اخه من چیکار کنم انقد ساده ام 😁

از کی یاد بگیرم

اگه موافق باشی درخواست دوستی بفرستم ازت بپرسم؟ 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

خیلیاهمینجاتواین تاپیک دارن با نظراتشون جنس زن ومیکوبن وبهش توهین میکنن بعدم ازارزش والای زن تونظراتشون میگن ادعای همه چیزدان هم دارن😏شمااول یادبگیربایه خانم چطورحرف بزنی وبهش توهین نکنی بعددقیقادارن میگن زن کالانیست اماتونظراتشون دارن به اونی که مخالف نظرشونه همین عنوان کالارومیدن😏

شما چرا به همه گیر میدی خوب نظر خودشه دیگه, گفته من به عنوان یک زن نگفته شما باید مثل من باشین نظ ...

نه شما منظور منو نگرفتید. من تلنگری برای فکر کردن به ایشون  زدم 

لبخند یادت نره :)
اره تازه خیلی ام سخت به دست اومدم خودم رفتم سمتش ولی دوماه هر روز صب ساعت ۶ بیدار میشد تا دو کلمه تو ...

عزیزم عشقتون پایدار♥️

دقیقا .سخت به دست آورده شدن خیلی عالیه .البته این را فقط خانمهایی مثل شما میدونن که ماها یه کاری میکنیم که طرف نا امید نمیشه و بدو بدو میاد .ولی سخت به دست میاره و رابطه پر از هیجانه .

ما طرف را بهش نه نمیگیم .ولی بله را با روش غیر مردونه میگیم .

به نظرم این بحثی که میشه و میگن دست بردارید از تفکیک جنسیتی ، اینجا اصلا جاش نیست .چون اگه خدا میخواست همه را یه جنس خلق میکرد.مرد دوست داره قاطع بیاد ببرتت پیش خودش .زن دوست داره که قاطعیت مرد را ببینه .در برگرفته شدن را ببینه . 

من همچنان موافقم که زن باید روش خودش را داشته باشه نه مثل مرد پیشنهاد بده .

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706