2737
2739
عنوان

ریزش مو هام بعد از ده سال متوقف شد

| مشاهده متن کامل بحث + 6316 بازدید | 71 پست

اسی راستی اون دوستات که استفاده کردن.

بعد از قطع کردن ریزش نگرفتن باز؟

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی راستی اون دوستات که استفاده کردن. بعد از قطع کردن ریزش نگرفتن باز؟

عزیزم سه ماهه دارن استفاده میکنند. قطعش نکردند هنوز . تو شامپوشونه  اضافه میکنند مداوم.. باز می پرسم ازشون.

خواهش میکنم. واقعا من همه راه ها رو رفتم. منتظر کچلی بودم. اینو دو تا از دوستام استفاده کرده بودند و ...

یه دختر از کجا بدونه تنبلی تخمدان داره یا نه؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2728

اگر مو عادت نکنه و تاثیرشو از دست نده خیلی روش راحتی هستش. چون داخل شامپوی مصرفی هست و هزینه ای نداره. و آدم همیشه اضافه میکنه. توکل بر خدا انشالله که همین باشه

منم بهم گفتن قرص ال دی بریزم تو شامپو

چند بار تاپیک زدم ولی کسی تجربه ای نداشت

حتمما امتحان میکنم

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
یه دختر از کجا بدونه تنبلی تخمدان داره یا نه؟

باید بری متخصص زنان یا غدد عزیزم برات ازمایش بنویسند..

منم مجردم گلم ...من کلا همه ازمایشام عالی بود. اما موهای زاید زیر چونه در میاوردم. 

یک متخصص غدد بهم گفت تو ازمایشهات مشخص نیست اما تو علایم ظاهریت که پریود نا مرتب و موهای زاید هستش نشون میده که مبتلا هستی

منم بهم گفتن قرص ال دی بریزم تو شامپو چند بار تاپیک زدم ولی کسی تجربه ای نداشت حتمما امتحان میکنم

انشالله که برای شما هم نتیجه بده گلم. اگر نتیجه گرفتی خبر بده عزیزم.

2740
باید بری متخصص زنان یا غدد عزیزم برات ازمایش بنویسند.. منم مجردم گلم ...من کلا همه ازمایشام عالی بو ...

منم موی زائد دارم

ازمایش دادم گفتن مشکل هورمونی نداری

سونو و همه چی رفتم

انشالله که برای شما هم نتیجه بده گلم. اگر نتیجه گرفتی خبر بده عزیزم.

توکل به خدا

اون همه مو داشتم ولی الان 😢

یه بسته قرص مکمل مو خریدم صد تومن

میخورم سر درد شدید میگیرم

منم موی زائد دارم ازمایش دادم گفتن مشکل هورمونی نداری سونو و همه چی رفتم

دقیقا منم همینطور. خیلی بده. مشکلات پوستی و مو همراهش هست...... من دنبال یه  راه حل گیاهی هستم. اگر پیدا کردم حتما اینجا میزارم

دقیقا منم همینطور. خیلی بده. مشکلات پوستی و مو همراهش هست...... من دنبال یه  راه حل گیاهی هستم. ...

مشکلات پوستی شما چبه؟

بگو ببینم منم دارم

یه بسته قرص مکمل مو خریدم صد تومن میخورم سر درد شدید میگیرم

منم خیلی روش هارو رفتم. دکتر پوست انواع ازمایشارو ازم گرفت.....

البته من یک هفته است قرص اهن هم میخورم. تو ازمایشاتم کم خون نبودم. اما یک متخصص داخلی که استاد دانشگاه شهید بهشتی ام بود چشمامو نگاه کرد گفت کم خونی داری. گفتم ازمایش دادم. گفت خیلی چیزا تو ازمایش نشون داده نمیشه. 

منم خیلی روش هارو رفتم. دکتر پوست انواع ازمایشارو ازم گرفت..... البته من یک هفته است قرص اهن هم میخ ...

منم دکتر برام قرص اهن نوشت

فروس سولفات ایرانی

گفت فقط اینو بخور

میخورم یبوست شدیدددددددددد میشم😢