2733
2734
عنوان

ریزش مو هام بعد از ده سال متوقف شد

| مشاهده متن کامل بحث + 6316 بازدید | 71 پست
قرص ها رو بکوبید پودر شد بریزید داخل شامپو من بعد از بار دوم یا سوم نتیجشو دیدم هفتهای ۲ بار استفا ...

ایا باعث میشه رشد مو هم زیاد شه

اصن ټ خوبے*ت جلو... مآ پشتیم... ولے مسیرے کع میرے گرگاشو مآ کشتیم..🌵👑😭🔫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم ممنونم ازت که تجربتو به اشتراک گذاشتی 

منم هم ریزش دارم هم موهااام به شددددددت چربه یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی  

ختما امتحان میکنم 

ففط عزیزم اسم شامپوتم بکو گلم

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
2731
خداخیرت بده من انقدرتایپیک زدم براسیاهی دورچشم تواین سایت به این بزرگی هیچکس راه حل ندادولی واقعاخود ...

من شنیدم سیب زمینی رو رنده کن ابشو بگیر پنبه رو بزن توش،،،بعد پنبه رو بزن به زیر چشمت سیاهیو کم میکنه،،من امتحان نکردم،،ولی دوستم بعد از یه مدت راضی بود،،حرص و جوش و استرس هم کم بشه تاثیر داره

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
نه عزیزم. برای من که بویی نداره

اسم شامپوتو میگی؟

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
چجوریه؟؟؟روش درست کردنشم بگو

عزیزم من دقیقا یادم نیست فقط میدونم بلید تخمش رو نیم کوب کنی اب بریزی روش بزاری یه شب بمونه فرداش لعاب دار میشه اون اب رو باید بمالی به موهات

تو گوگل سرچ کن یا برو اینستا پیج sogand hair care

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2740
ممنون که اشتراک گذاشتی

خواهش میکنم. واقعا من همه راه ها رو رفتم. منتظر کچلی بودم. اینو دو تا از دوستام استفاده کرده بودند و موهاشون بلند شده بود و ریزششون هم قطع شده بود بهم پیشنهاد دادند. چون نتیجه گرفتم گفتم انشالله برای دیگران هم اثر بخش باشه...امتحانش هم ضرر نداره. چون هزینه ای نداره

عزیزم من دقیقا یادم نیست فقط میدونم بلید تخمش رو نیم کوب کنی اب بریزی روش بزاری یه شب بمونه فرداش لع ...

مرسی عزیزم. حتما سرچ میکنم. کلا دنبال راهی هستم که استفادش اسون باشه. و بتونم ادامش بدم. بعضی از روش ها انقدر سخته که ادم بعد چند بار استفاده  کنار میزاره.یه دنیا تشکر

مرسی عزیزم. حتما سرچ میکنم. کلا دنبال راهی هستم که استفادش اسون باشه. و بتونم ادامش بدم. بعضی از روش ...

نه عزیزم این اسونه و خوبیش اینه که واسه ریزش ناشی از تنبلی تخمدان خوب جواب میده خیلیا حتی میخورن شنبلیله رو ولی من حرات نکردم ایشالله که واست شما هم جواب بده 

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
وای عزیزم ممنونم ازت که تجربتو به اشتراک گذاشتی  منم هم ریزش دارم هم موهااام به شددددددت چربه ...

خواهش میکنم. شامپوی گرین ویتا  موی خشک گلرنگ. البته من تموم شه میخوام شامپومو عوض کنم. نمی خوام موهام عادت کنه.