2737
2734
عنوان

ریزش مو هام بعد از ده سال متوقف شد

| مشاهده متن کامل بحث + 6316 بازدید | 71 پست
مردا هم میتونن برنن عایا؟ اگر اینارو بزنم شوهرم میتونه بزنه؟😅

عزیزم در این رابطه اطلاعی ندارم. اما قرص ال دی رو حذف کن. فقط اسپیرین و امپول ب 12 رو استفاده کنند.

عزیزم در این رابطه اطلاعی ندارم. اما قرص ال دی رو حذف کن. فقط اسپیرین و امپول ب 12 رو استفاده کنند.

من دو هفته پیش تو همه شامپوهام آمپول ب۱۲ و روغن رزماری ریختم

تو یکی آسپرین ریختم فقط

انشاءالله که جواب بده💜

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا یه ماهه هفته ای دو بار سرمو میشورم با این قرص توی شامپو

متاسفانه ریزش موهام خیلی شدیدتر شده😢😢😢😢😢

موهام هم خیلی وز شده

خدایا 😢

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

چرا هیچی رو ریزش موهام اثر نداره

همه ی موهام ریخت😭

به خدا نمیدونم چیکار کنم دیگه

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
چرا هیچی رو ریزش موهام اثر نداره همه ی موهام ریخت😭 به خدا نمیدونم چیکار کنم دیگه

منم😐

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
چرا هیچی رو ریزش موهام اثر نداره همه ی موهام ریخت😭 به خدا نمیدونم چیکار کنم دیگه

اگه ریزش موهاتون هورمونیه تنها چیزی ک جواب میده قرص اسپیرولاکتون و فیناسترایده،اسپیرو ۱۰۰و فیناستراید ۵من همه راهارو رفتم فقط این رو موهای ما جواب میده چون هورمونی هیچی جلوشو نمیگیره

2740

سلام عزیزدلم منم مثل  تو چندساله پلی کیستیو ددرم و موهام یک چهارم شده . یک چشمم اشکه یک چسم خون .توروخدا بگو اول اینکه این شامپوی حاوی اسمرین و ال دی و ب۱۲ رو تا چه مدت زدی و اینکه ایا رویش مجددد و پرشدن دوباره ی مو هم داشتی یا فقط قطع ریزش ؟؟ و اینکه چندماه استفاده کردی و هفته ای چندبار و هربار چنددقیقه کف شامپو میموند رو سرت ؟؟ و لطفا اینم بگو اگر این شامپورو دیگه نزنیم و ول کنیم  و شامپوی معمولی بزنیم ریزش بیشتر ازقبل نمیشه ؟؟ مثل ماینوکسیدل نباشه یه وقت چون دونفر گفتن با اشمرین داخل ستمپو رسزش شدید گرفتن و یکیشونم گفت وقتی کل کرده ریزشش بیشتر شده منم ترسیدم گفتم از شما ک استفاده کردین بپرسم گلم هروقت پیاممو دیدی جواب بده من تن تن چک میکنم