2737
2734
عنوان

سالن آرایشی دارین یا آشنای نزدیک سراغ دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1707 بازدید | 124 پست

اگ دوسنداره جنسیت تغییر بده و از مذکر بودن خوشش میاد روسری و مانتو نده بهش ببرش آرایشگاه مردونه و بگوو و بیرون منتطر باش تا کار تموم شه....ابرو هاشم خیلی نازک برنداره در حد ردیف موهاشم بلوند و قهوه ای کنه چیزی نیس همه پسرا انجام میدن و عجیب غریب نیست اینک با مانتو ببری عجیبه خیلی. و خوب نیست براش چون دوسداره پسر باشع 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله خب بهش گفتم وقتی موهاشو و ابروهاش رو رنگ کنه دیگه نمیتونه بدون حجاب بیرون بره چون برای همه عجیب ...

خودتون گفتید تمایل به زیبایی داره ولی این که مانتو بپوشه و ۰۰۰مطمئن باش با این کارتون بیشتر به مشکلش اضافه میکنید

مطمئنم این رفتار رو هیچ روانشناسی تایید نمیکنه

هاااا سلام کلاس خصوصی آموزش زبان برره ای وذارم هر که وخواد وگه هاااااااا
ما یکی از پسرای فامیلامون ابرو برمیداره و مو زنگ میکنه ترنسم نیست ولی به نظرم اگه روانشناس خوب بردی ...

ببین آخه اونجوری بره بیرون همه اذیتش میکنن تیکه میندازن بی شخصیتیش میکنن و من اینو دوس ندارم اگه اروپا بود اوکی بود ولی ایران پذیرش نداره هنوز

بعدش هم تابلو تره یا این مو و ابرو شلوار تنگ و جوراب نازک و اینا همه فک میکنن دختره بی حجاب اومده

2731
چاره ای ندارم یه دونه بچه که بیشتر ندارم نمیتونم ناراحتیشو ببینم شما جای من بودی چیکار میکردی

خوبه ولی زیاده روی به ضررش تموم میشه 

پسرش مشکل روانی نداره به احتمال زیاد ترنسه شما بهتره خودت بری پیش روانشناس 

ممنون ازت چندین بار رفتیم فعلا درمانی واسه این مشکل وجود نداره روانکاوی و قرص هم بهش دادن که اصلا تاثیر نداشت روش

2740
ببین آخه اونجوری بره بیرون همه اذیتش میکنن تیکه میندازن بی شخصیتیش میکنن و من اینو دوس ندارم اگه ارو ...

بذار تیکه بندازن بهش بفهمه که این رفتار پذیرفته نیست 

(اکه ترنس بودن باز هم اجازه چنین کاری نداشتن و روانشناس بهشون احازه میداد از کی لباس و تیپ مطابق جنسیت خودشو بپوشه)

من تايپيكت رو نخوندم.اما وقتي ميگي اوحدي اينو كفته متعجم..

اما پيشنعازم برات اينه بزاري بره ارايشگاه مردونه..اصلا زير بار ارايشگاه زنونع نرو..مگه نميكي فقط ميخواد خوشگل بشه؟؟ الان عاديه ارايشگاهاي مردونه هم مو رنگ ميكنن هم ابرو برميدارن..پيشنهاد روسري مانتو رو هم اصلا مطرح نكن..با اين كلمه كه مادرم و همين يك بچه رو دارم خودتو گول نزن..الان بگه ميخوام مواد بكشم ميري براش ميخري؟؟ كمترين مسئله اي داري بچه رو هول ميدي توش مفعول شدنش هست..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ممنون ازت چندین بار رفتیم فعلا درمانی واسه این مشکل وجود نداره روانکاوی و قرص هم بهش دادن که اصلا تا ...

اخه عزیزم پسر شما بیمار نیست که بخواد با روانکاوی و قرص حل بشه مثل این میمونه به کسی که فشار خون نداره قرص فشار بدی بخوره خیلی خوبه که بچتونو حمایت میکنید حتما از آقای بهزاد چاووشی وقت بگیرید بهترین روانشناس تو زمینه ترنس ها هستن 

✈🇺🇸
خب این که بره سالن زنانه واقعا زشته  بهش بگید برو ارایشگاه مردونه و بگو خوشگلت کنن؟!! بگو مرد ...

ببینین اینجا تو ایران کسی این ظاهر رو درک نمیکنه و فق مو ابرو نیس که لباساشم تقریبا دخترونه میپوشه و من خودشم مشکلی نداره بره تو پوشش زنونه یکی از روانشناسی که رفتیم گفت اجازه بده چند ماه آزاد باشه محدودش کنی بیشتر جذبش میشه اگر یه مدت بپوشه شاید براش عادی شه

اگ دوسنداره جنسیت تغییر بده و از مذکر بودن خوشش میاد روسری و مانتو نده بهش ببرش آرایشگاه مردونه و بگ ...

خودش هم دوس داره بیرون بره تو پوشش حتی مثل من چادر سرش کنه

2706