2737
2734
عنوان

سالن آرایشی دارین یا آشنای نزدیک سراغ دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1707 بازدید | 124 پست
آخی عزیزم نمیدونم چرا اینقدر دلم میگیره بخاطر اینجور بچه ها امیدوارم خدا پشت پناهش باشه 😊

آره بچه خوبیه واقعا خواهرام که دیونشن میریم خونه اونا خیلی خوشحاله بهش گیر نمیدن این چیه پوشیدی یا چیه زدی به خودت

این وسط یک چیز فان بگم. پسرعموی من خیلی کارش توی آرایش خوب بود. هر بار منو آرایش میکرد برام خواستگار ...

دستش براتون خوب بوده 😆😆

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بچه خوبیه واقعا خواهرام که دیونشن میریم خونه اونا خیلی خوشحاله بهش گیر نمیدن این چیه پوشیدی یا چ ...

دوست گلم سر نماز برات دعا کردم ، بچت پدر بالا سرش نبوده مردونگی یاد نگرفته ، یه مادر داشته که اونم مطمئنن زیاد بهش محبت کرده ، الان چون عاشق مادرشه ، راه رسیدن به این مادر چیه ؟ چون مادرشه نمیتونه باهات ازدواج کنه ، پس گزینه بعدی شبیه معشوق شدنه،  یعنی بشی همون معشوقه،  چطور تو عرفان میگن فنای در خدا شدن ، پسرت هم مردونگی یاد نگرفته ، و هم به خاطر عشق به شما میخواد بشه مثل خودت ، به نظر من سعی کن بعد مردونشو تحریک کنی ، مثلا خودتو ضعیف نشون بده بگو نیاز به حمایتش داری ، بعضی وقتا سرتو بذار رو شونش بگو خدا رو شکر میکنم پسر شدی تا مرد خونه باشی ، یکم خودتو به مریضی بزن بذار خرید کنه ، خودتو محتاج بعضی کارای مردونش نشون بده. 

دوست گلم سر نماز برات دعا کردم ، بچت پدر بالا سرش نبوده مردونگی یاد نگرفته ، یه مادر داشته که اونم م ...

ممنون ازت عزیزم محتاجم به دعات واقعا همین کارو میکنه خیلی هوامو داره و نقشش رو خوب بازی میکنه ولی خب ظاهرش دوس داره مثل من باشه دیگه و مشکل هم دقیقا همینه چون جنسیتش با ظاهرش متفاوت میشه ایشالا که به راه خیر جلو راهمون بزاره خدا

2728

عزیزم احتیاج نیست ببریش آرایشگاه. برنامه استاد کار یا آچااره رو نصب کن. درخواست آرایشگر کن خودشون میان منزل انجام میدن

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...