2703
2553

سلام به دوستای گلم حتما در جریان مشکلات پسرم و اینکه دوس داره ظاهر دخترونه داشته باشه هستید و به دلیل اصرار زیاد پسرم قبول کردم ببرمش آرایشگاه برای کوتاهی و رنگ کردن موهاش و برداشتن و رنگ ابروهاش زنگ زدم جایی که همیشه میرم برای خودم قبول نکرد اینکارو انجام بده میخواستم ببینم اینجا کسی آرایشگر هست سالن داشته باشه یا از دوستا و فامیلای نزدیکش باشه که بریم پیشش ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
بله عععزیزم چندبار پیش مشاور و روانپزشکم بردم نتیجه نداده

یعنی بهت نگفتن راه حلشو؟

ببین امکان داره پسرت ترنس باشه یعنی کلا از الان معلوم شده باشه علائمش ببرش پیش یه روانپزشک خوب تهرانین؟

بهت بیشتر کمک میکنن 

آرایشگاهای مردونه که بهتر انجام میدن!! 

من نمیتونم برم اون رو بعدشم باید با مانتو روسری ببرمش چون بعدش با اون قیافه که نمیتونه بیاد بیرون از آرایشگاه واسه همین آرایشگاه مردونه نمیشه

ببخشید پسرتون ترنس هستش؟ اخه حتی اگه ترنس باشه اغلب دختری تو ۱۳سالکی مو رنگ نمیکنن

نه نمیخواد دختر باشه میدونین فقط ظاهر دخترونه دوس داره و عاشق کاراریی هست که خانمها انجام میدن

2706