2733
2734
عنوان

خرید سوالای کنکور واقعیه؟😰😨😱پشمام ریخت

| مشاهده متن کامل بحث + 3382 بازدید | 72 پست
عزیزم بهتره از نی نی سایت بری بیرون یه سرچ بین فرق این دو سایت و تخلفاتی که امسال شکل گرفته بود بکنی ...

من راجب هر دو اطلاعات زیادی دارم و وارد شدن ب هرکدوم فقط فقط واسه همون صفحه اصلی سایت راحته که یه صفحه رد گم کنییی بیش نیست 

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تقلب فرق داره با لو رفتن سوالا،بعدم مگه چند جا تقلب گرفتن بعدم ازکجا بدونیم راسته

تقلب منظورمون اینه گوشی بردن سر جلسه سوالا فرستادن برا دانشجوعا جوابا گرفتن

وگرنه سوالات قبلش لو نمیره 

2742

عاقا میفروشن نفوذی زیاده تو این مملکت بی صاحب ک هیچکس ب حقش نمیرسع میگی ن نصف اشناهامون ک ت این کارا هستن واس فامیلا خودشون میکنن خدا لعنتشون کنه چ امتهانا نهایی چ کنکور میفروشن اعاقااااااا

مادرش نبودم ولی کمتراز مادرش هم نگرانش نبودم😊🥀 
من راجب هر دو اطلاعات زیادی دارم و وارد شدن ب هرکدوم فقط فقط واسه همون صفحه اصلی سایت راحته که یه صف ...

عزیزم من ادم میشناختم بیت کویین میخرید ویدیو انلاین ببینه چی داری میگی!

با یه فیلـتر شکن مشکل حله ،شما هر غلطی دلت خواست میتونی اون تو بکنی

بخند! همین الان
2740
عزیزم من ادم میشناختم بیت کویین میخرید ویدیو انلاین ببینه چی داری میگی! با یه فیلـتر شکن مشکل حله ، ...

😐😐😐😐ok شما درست میگی 

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 
2706