2733
2739
عنوان

خرید سوالای کنکور واقعیه؟😰😨😱پشمام ریخت

| مشاهده متن کامل بحث + 3370 بازدید | 72 پست
گوشی؟ هعی خواهر ، مراقبا دستگاه مینداختن بوق میزد میگفت چیزی داری میگفتن نه میگفت باشه برو واسه یکی ...

🤔🤔🤔🤔خب چرا باید همچین مراقبایی سر جلسه بزارن چرا؟

مطمعنی تو دارک وب بود؟؟😓😑😑😑اون سایت شکنجست مال امریکاست😕😓

چه ربطی داره؟ اون دیپ وبه که شما میگی

هر دوتاش ایرانی هست توش، به راحتی میشه ادم واردش شد ولی چون خطر زیاد داره کمتر کسی میره توش

بخند! همین الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دارک وب مربوط به همه مدل خلاف هست تو همه جای دنیا هم میتونن ازش ا ستفاده کنن 

نه مگه الکیه فقط یه افردا خاص میتونن ازش استفاده کنن کسی هم نمیتونه هکشون کنه 

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 

من کرمان بودم شهر بزرگ قشنگ میتونستم از دست کناریم نگاه کنم درین حد بود حیف ک هیچی بارش نبود اونم😂

برای خوش بخت شدنم یه صلوات مهمونم کنید ❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘 
واقعا ناراحت کنندست واقعا😊همچین مملکتی فقط به درد هیچی نمیخوره

دیگه علنا همه جا پارتی بازی هست تو اداره ها ک قبحش هم ریخته خیلی راحت میگن 

نمره دادن تو دانشگاه هم فاجعه ایه

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2738

الله اکبر حرفایی میزنی دخترمردم ما خودشون رئیس جمهورمون انتخاب کردن چی از اب در اومد ک زیر دستاش بخان باشن

برای خوش بخت شدنم یه صلوات مهمونم کنید ❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘 
چه ربطی داره؟ اون دیپ وبه که شما میگی هر دوتاش ایرانی هست توش، به راحتی میشه ادم واردش شد ولی چون خ ...

دارک وب و دیپ وب هردوتاشون هستن و ورود بهش به این اسونی ها نیست از همه جای دنیا هم داخل ادم هست ولی نه اینکه جوابای کنکور رو بزارن اونجا 

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 
بابا امسال یکی تعریف می کرد گوشی برده دستگاه بوق نزده😑

اره بابا میگم، خواهر خودم رفته بود دو تا مشما داشته حتی یه نگاه کوچیک ننداختن، فقط پرسیده بودن گوشی داری؟ واقعا برام عجیبه انتظار جواب اره دارن؟😂

بخند! همین الان
دارک وب و دیپ وب هردوتاشون هستن و ورود بهش به این اسونی ها نیست از همه جای دنیا هم داخل ادم هست ولی ...

عزیزم بهتره از نی نی سایت بری بیرون یه سرچ بین فرق این دو سایت و تخلفاتی که امسال شکل گرفته بود بکنی

من چون خودم تجربه ی وارد شدنش رو دارم میکم اسونه، فقط یه نوع مرورگر خاص میخواد که راحت پیدا میشه

بخند! همین الان
2706