2733
2734

من چهار تا جاری دارم ک هیچ کدومشون نشده تاحالا یه بار بیان روز خونه مادرشوهرمو تمیز کنن فقد هرشب یا یه شب درمیون با شوهراشون میان شام میخورن ظرفای شامشونو میشورن میرن ولی من  از وقتی عقد کردم اینا انتظار دارن برم بمونم اونجا همه کارای مادرشوهرمو بکنم اونام شب بیان فقد بخورن برن اوایل تو رودربایسی گیرمیکردم انجام میدادم ولی دیدم اگه ادامه بدم برام میشه وظیفه الان دیگه مثه قبل نمیرم یا نمیمونم  واسه همین احساس میکنم همشون ازم ناراحتن ک نمیرم کارای مادرشوهرمو بکنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

نه والاع من اصلا خونه مادر شوهرم نمیمونم حتی الان 

من عین حاریاتم فقط ظرف خودمو میشورم 

زرنگ باشم به زندگی خودم و مادرم برسم

توام از اول گردن گرفتی فک کردی باید کار کنی الان شده وظیفه

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

در حد اینکه ظرفا رو بشورم با کمک خواهر همسرم بله 

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
ناراحت باشن چرا باید ناراحتیشون مهم باشه 

اوایل تو رودربایسی گیر میکردم ولی الان دیگه مثه قبل سمت ظرفشویی و اینا نمیرم اهمیت نمیدم واسه همین همشون ازم ناراحت و دلگیرن اینو حس میکنم قشنگ

اوایل تو رودربایسی گیر میکردم ولی الان دیگه مثه قبل سمت ظرفشویی و اینا نمیرم اهمیت نمیدم واسه همین ه ...

خب چرا زیاد میمونی خونشون 

توام عین بقیه برو خونتون برا شام و نهار بیا 

بعدم خب معلومه بری زیاد بمونی ازت انتظار دارن دیگه 

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2706