2733
2734
ایا میشه فوق دیپلم پرستاری هم خوند یعنی فقط دوره کاردانی پرستاری ازاد خوند؟ دانشگاه ها برای پرستار ...

فوق دیپلم پرستاری نداریم.قبلا هوشبری و اتاق عمل فوق دیپلم بودن اما آنها هم کارشناسی شدن دیگه

ترم های اول که کارآموزی نداره از ۵ شروع میشه اما ترم آخر به ۸ تا۱۰ میرسه قبلا اینقدر گرون نبود حالا ...

اها خیلی ممنون 

فقط یه سوال شما میگین تا رتبه ی 7 هزار میشه چطور بعضیا تا 50هزارم فلاورجان قبول شدن؟! 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اون پایین اولین ستون

چی نوشته دقیقا؟

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
اها خیلی ممنون  فقط یه سوال شما میگین تا رتبه ی 7 هزار میشه چطور بعضیا تا 50هزارم فلاورجان قبو ...

اره منم شنیدم ۵۲۰۰۰ هم پرستاری قبول شده

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2731
من خوراسگان گفتم.شخصا فلاورجان نمیدونم رتبه چند میکیره

میدونم مثلا دانشگاه ازاد سمنان با تراز ۴۸۰۰ میگیره؟پرستاریو؟

خانمایکی ماکزیم نمرش ۳هزار و ۷۰۰شده تجربی ورتبشم ۱۹۶هزار حالا میخادبدونه میشه پرستاری ازادبره؟اخه غی ...

فک نکنم بتونه 

_بزار دیگه ....+بدو .           _خوشگلی ....+ای بد نیستی ...........وقتی بین این دو کامنت عکسی نمیبینی   
احتمالش کمه فکنم رشته های دیگ میتونه بره

تراز ۴۸۰۰ چی؟

2706