2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نههههه.....کی میگه با تراز و ۴۸۰۰؟ اصلا ممکن نیست همچین چیزی عزیزم

خب با تراز ۴۸۰۰ دانشگاه ازاد چه رشته ای میگیره؟

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2728
خب با تراز ۴۸۰۰ دانشگاه ازاد چه رشته ای میگیره؟

کلا پیرا پزشکی نمیتونی منم تقریبا همین شدم 

_بزار دیگه ....+بدو .           _خوشگلی ....+ای بد نیستی ...........وقتی بین این دو کامنت عکسی نمیبینی   
2740
کلا پیرا پزشکی نمیتونی منم تقریبا همین شدم 

چی بگم

من واسه خاهرم میخام

تیلی بنده خدا ناراحته زحمت هم کشیده بود ولی نتیجه دلخاهشو نگرفت گفتم برع دانشگاه ازاد ک اونم میگین...😔😔😔

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
منظورت از شاخه های علوم پزشکیه؟؟ چون من خودم شاهرود میخونم

اره

مثلا هوشبری مامایی علوم ازمایشگاهی اتاق عمل 

من خودم اطلاعاتی ندارم اخه واسه همین میپرسم

چی بگم من واسه خاهرم میخام تیلی بنده خدا ناراحته زحمت هم کشیده بود ولی نتیجه دلخاهشو نگرفت گفتم بر ...

اره امسال خیلی بد بود ....سخت بود منم کم تلاش کردم ...انشالله هر چی خیره 

_بزار دیگه ....+بدو .           _خوشگلی ....+ای بد نیستی ...........وقتی بین این دو کامنت عکسی نمیبینی   
رتبش چنده‌؟! 

۱۱۷۰۰۰

اصفهان ازاد  من دیدم فلاورجان تا رتبه 52000گرفته بود اخه

والا من تو دانشگاهمون امچین چیزی ندیدم...لزوما همه سایت ها درست نیستن گل دختر.

۵۲ هزار تقریبا چیزی تا غیر مجاز نمونده،احتمالش زیر ۵درصده