2733
2739

بنظرتون توی دانشگاه ازاد تهران‌ کرج تا چه رتبه ای میشه خوند؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من مربی پرستاری دانشگاه آزادم

بنظرتون توی دانشگاه ازاد تهران‌ کرج تا چه رتبه ای میشه خوند؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2740
من مربی پرستاری دانشگاه آزادم

ایا میشه فوق دیپلم پرستاری هم خوند

یعنی فقط دوره کاردانی پرستاری ازاد خوند؟

دانشگاه ها برای پرستاری چ رتبه ای رو میخان؟

میشه زودتر جوابمو بدی گلم🌷

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
رتبه نمیدونم ولی با تراز 7800 قبولی

ترازم ۷۲۰۰ شده

میشه هزینه هر ترمو بگین چقدر میشه بعد دانشگاها باهم فرق داره هزینه هاشون؟! 

ترم های اول که کارآموزی نداره از ۵ شروع میشه اما ترم آخر به ۸ تا۱۰ میرسه

قبلا اینقدر گرون نبود حالا بردن بالا

ترازم ۷۲۰۰ شده

تراز کجای کارنامه نوشته شد؟

میشه بگی من برای خواهرمو پیدا نکردم

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱